Інформаційна продукція та послуги
Нaуково-технічні заходи

Топ інфо


До уваги відвідувачів сайту

МОН України Наказом від 22.02.2016 р. № 140 визначило Державну наукову установу «Український інститут науково-технічної і економічної інформації» базовою організацією для діяльності Національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій (Інформцентр ЄС)

УкрІНТЕІ започатковує новий інформаційний проект: періодичний інформаційний бюлетень «Дослідження, технології та інновації у Європейському Союзі», та Дайджест новин від УкрІНТЕІ: наука, інновації, технології

Перевірка і online консультації щодо оформлення реєстраційно-облікових документів РК, ОК та ІК, ОКД

Національний класифікатор України. Рубрикатор науково-технічної інформації ДК 022:2008

Інструкція з оформлення Реєстраційної картки технології та її складових.

З метою забезпечення єдиного підходу до норм і правил надання даних про результати наукової і науково-технічної діяльності в УкрІНТЕІ розроблено Методичні рекомендації проведення аналізу стану фінансування та оцінки результативності науково-технічної діяльності (для первинних організацій)


Публікації та аналітика

Монографії:
1. Інноваційна діяльність та її вплив на економічний розвиток в Україні. Детальніше...
2. Теоретичні основи інституціональних умов поширення інноваційної діяльності. Детальніше...
3. Інформаційне забезпечення інноваційного розвитку: світовий та вітчизняний досвід. Детальніше...
4. Вимірювання зеленого зростання в Україні: концепції, системи індикаторів, досвід формування та перспективи застосування. Детальніше...
5. Взаємний вплив економіки та природного середовища у сучасному світі: політика, стратегії, технології. Детальніше...
6. Наука України: науковий потенціал, фінансове забезпечення, результативність, реалізація пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки. Детальніше...
7. Нанотехнології у ХХІ столітті: стратегічні пріоритети та ринкові підходи до впровадження. Детальніше...
8. Підходи, індикатори та методи оцінювання впливу науково-технічної діяльності на економічний розвиток. Детальніше...


До уваги підприємців і розробників

В УкрІНТЕІ розроблено і введено в експлуатацію автоматизовану систему формування інтегрованих міждержавних інформаційних ресурсів (АСФІМІР) ,в середовищі якої формуються бази даних, що забезпечують інформаційний супровід процесу трансферу інноваційних технологій.
Для швидкого пошуку технології, яка вас цікавить, зверніться до ПОШУКОВОЇ СИСТЕМИ бази даних «Інноваційні технології та розробки» і наберіть ключове слово або сполучення слів.
Для пошуку проекту в базі «Інвестиційні проекти» з метою інвестування зверніться до ПОШУКОВОЇ СИСТЕМИ цієї бази й наберіть ключове слово або сполученнЯ слґв.
цієї бази й наберіть ключове слово або сполучення слів. Якщо Ви бажаєте розмістити інформацію про свої розробки й проекти в наших базах або замовити для себе нову розробку /технологію, зверніться, будь ласка, на сторінку «Безоплатні послуги» у базу, яка Вас цікавить, і заповніть відповідний бланк-заявку і надішліть його на нашу адресу.
Якщо Вам необхідно знайти інвестора, експерта, партнера згідно зі своїм науковим напрямом або ж Ви зацікавлені в просуванні своїх розробок на ринок, звертайтеся, будь ласка, на сторінку «Платні послуги» у розділ, який Вас цікавить. Заповнені бланки-заявки направляйте за зазначеною адресою, попередньо ознайомившись з умовами надання платних послуг.


Новини

 25.04.16   18:04
25 квітня у Міністерстві освіти і науки Україні відбувся всеукраїнський семінар «Менеджмент інтелектуальної власності ВНЗ». Це перший семінар циклу заходів, які проводить УкрІНТЕІ за підтримки МОН України для фахівців підрозділів вищих навчальних закладів України з питань інтелектуальної власності, трансферу технологій та інноваційної діяльності.
 25.04.16   16:04
13 квітня 2016 р. у Київській школі економіки відбувся семінар «Академічна доброчесність: як зробити університети вільними від шахрайства і плагіату» Під час семінару учасники обговорили принципи академічної доброчесності, звернули увагу на необхідність запобігання плагіату під час навчання та при підготовці досліджень, обмінялись думками щодо мотивації та механізму змін в науковому середовищі, а також підтримали дискусію стосовно інструментів виявлення плагіату іспособів боротьби з ним.
 |  Про УкрІНТЕІ  |  Міжнародне співробітництво  |  Контактна інформація
COPYRIGHT © 2016 УкрІНТЕІ