Інформаційна продукція та послуги
Нaуково-технічні заходи

Топ інфо


До уваги відвідувачів сайту

Запрошуємо до участі у V Міжнародному Форумі «Проблеми інноваційного розвитку та інформаційного суспільства», який відбудеться 20-21 жовтня 2016 року

Громадське обговорення Проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про наукову і науково-технічну експертизу»

МОН України Наказом від 22.02.2016 р. № 140 визначило Державну наукову установу «Український інститут науково-технічної і економічної інформації» базовою організацією для діяльності Національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій (Інформцентр ЄС)

УкрІНТЕІ започаткував нові інформаційні проекти:
Періодичний інформаційний бюлетень «Дослідження, технології та інновації у Європейському Союзі»,
Дайджест новин від УкрІНТЕІ: наука, інновації, технології,
Електронний бюлетень трансферу технологій

Перевірка і online консультації щодо оформлення реєстраційно-облікових документів РК, ОК та ІК, ОКД

Національний класифікатор України. Рубрикатор науково-технічної інформації ДК 022:2008

Інструкція з оформлення Реєстраційної картки технології та її складових.

З метою забезпечення єдиного підходу до норм і правил надання даних про результати наукової і науково-технічної діяльності в УкрІНТЕІ розроблено Методичні рекомендації проведення аналізу стану фінансування та оцінки результативності науково-технічної діяльності (для первинних організацій)


До уваги підприємців і розробників


Новини

 20.07.16   11:07
Консультації з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку до 2030 року та 17 цілей сталого розвиткув Україні 5-6 липня 2016 р. Міністерство економічного розвитку і торгівлі за підтримки системи ООН в Україні провело серію Консультаційз адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку до 2030 року та 17 цілей сталого розвиткув Україні.
Метою заходу було силами запрошених експертів державних установ, наукових кіл, неурядових організацій та ООН...
 22.06.16   15:06
У Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти 15 червня 2016 року відбулися слухання на тему: «Законодавче забезпечення розвитку Національної інноваційної системи: стан та шляхи вирішення» (вул. Банкова, 6-8, конференц-зал).
Розглянуто стан наукового та інноваційного розвитку в Україні, його фінансування, законодавчого забезпечення Національної інноваційної системи, проблеми та шляхи їх вирішення.
 |  Про УкрІНТЕІ  |  Міжнародне співробітництво  |  Контактна інформація
COPYRIGHT © 2016 УкрІНТЕІ