20 лютого 2018 року Український інститут науково-технічної експертизи та інформації проводить науково-практичний семінар «Застосування інструментів і механізмів трансферу технологій у просуванні інновацій»

УкрІНТЕІ введено дослідну експлуатацію системи електронної реєстрації захищених дисертацій

Міністерство освіти і науки України визначило УкрІНТЕІ Розпорядником Національного репозитарію академічних текстів

Проект Регламенту роботи Національного репозитарію академічних текстів

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про наукову і науково-технічну експертизу»

Підписано Меморандум про наукову та науково-технічну співпрацю

КОМПЛЕКСНЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Упродовж року в on-line режимі надається послуга з отримання актуальних інформаційних матеріалів щодо наукового, науково-технічного та інноваційного розвитку і трансферу технологій. Детальніше…

До уваги фахівців у сфері трансферу технологій, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності, наукових установ, ВНЗ, підприємств та організацій науково-технічного спрямування!
Пропонуємо до Вашої уваги МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Детальніше…

АНОНС ПОДІЙ ТА ЗАХОДІВ

20 лютого 2018 року Український інститут науково-технічної експертизи та інформації проводить науково-практичний семінар «Застосування інструментів і механізмів трансферу технологій у просуванні інновацій».


ЗАХОДИ ЩО ВІДБУЛИСЯ

14 грудня 2017 року в ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» було проведено методологічний семінар «Інноваційна політика та розробка індексу інноваційного розвитку для країн Східного партнерства»

12 грудня 2017 року в УкрІНТЕІ відбувся науково-практичний семінар «Формування нової свідомості на третьому етапі цивілізаційного розвитку».

21 листопада 2017 року у рамках Міжнародного Форуму «Innovation Market» відбувся науково-практичний семінар для фахівців підрозділів вищих навчальних закладів з питань інтелектуальної власності «Практичні аспекти захисту та управління ІВ».

14-17 листопада 2017 р. відбувся візит української делегації від УкрІНТЕІ до Республіканського центру трансферу технологій (Мінськ, Республіка Білорусь)

8 листопада 2017 року у Міністерстві освіти і науки України відбулось засідання Робочої групи зі створення та введення в експлуатацію Національного репозитарію академічних текстів

архів подій та заходів

Новини 

 
FACEBOOK
Про УкрІНТЕІ
Контактна інформація

УкрІНТЕІ

Адреса: 03150, м. Київ вул. Антоновича, 180

Тел. +38 (044) 521-00-10, 521-09-73, Факс (044) 528-25-41

E-mail:uintei@uintei.kiev.ua

 
COPYRIGHT © 2018 УкрІНТЕІ