ОКСИДНІ ВИСОКОТЕМПЕРАТУРНІ НАДПРОВІДНІ МАТЕРІАЛИ
Призначення розробки:
Для створення електричних двигунів сухопутного, водного та авіаційного транспорту, надпотужних магнітів, надпровідних накопичувачів енергії, нелетальної зброї, обчислювальної техніки.
Рекомендована область застосування:
Результати можуть бути використані для створення електричних двигунів сухопутного та водного та авіаційного транспорту, надпотужних магнітів, надпровідних накопичувачів енергії, нелетальної зброї, обчислювальної техніки.
Можливі партнери - організації різної форми власності (переважно науково- дослідні), які приймають участь в створенні нових високотемпературних надпровідних (ВТНП) матеріалів для електроніки, енергетики, транспорту та медицини, а також оборонних підприємств, що беруть участь у створенні високоточного озброєння, виробництва систем новітнього покоління для захисту від електромагнітного випромінювання, розробці нелетальної зброї.
Переваги перед аналогами:
Вперше вирішено проблему стабілізації надпровідної кераміки шляхом одержання композицій полімер-ВТНП - кераміка.
Стадія завершеності розробки:
Випробувано в режимі дослідної експлуат
Опис розробки:
() Пропонується розробка високотемпературних надпровідних матеріалів з температурою переходу у надпровідний стан 80-110К. Шляхом варіювання хімічного складу базових високотемпературних надпровідних (ВТНП) сполук досягається певна зміна фізико-хімічних властивостей синтезованих надпровідників (збільшення температури переходу у надпровідний стан, підвищення значення критичного струму і інше).
Результати можуть бути використані для створення електричних двигунів, надпотужних магнітів, надпровідних накопичувачів енергії, нелетальної зброї, обчислювальної техніки - за рахунок створення контактів Джозефсона, компонентів надвисокочастотного діапазону (генераторні прилади, пасивні елементи, резонатори, фільтри, лінії затримки), транзисторів з робочою частотою до 100 ГГц, чутливих електронних пристроїв (магнітометри, ВТНП-болометри для регістрації ІЧ-випромінювання).
Результати дослiджень
Забезпечує отримання стабільних результ
Можливість передачі за кордон:
Спільне доведення до промислового рівня
Фотодоповнення
Країна
Україна
Для отримання додаткової інформації звертайтесь:: E-mail: gal@uintei.kiev.ua
|