технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ТЕХНОЛОГІЯ ПЕРЕРОБКИ БІОМАСИ І ІНШИХ ОРГАНІЧНИХ ВІДХОДІВ З ВИРОБНИЦТВОМ ДЕРЕВНОГО ВУГІЛЛЯ, ТЕПЛОВОЇ І ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ


Призначення розробки: Розроблена технологія забезпечує ефективну утилізацію різних відходів біомаси: лузги соняшника, гречаного і рисового лушпиння, шкаралупи горіха, деревної стружки, тирса і таке інше.

Рекомендована область застосування: Теплоенергетика

Технічна характеристика: Дослідна установка термоокислювального піролізу, потужністю 70 кВт по вихідній біомасі забезпечує загальний ККД процесу 90-95%, з якого ККД вироблення теплової енергії складає 45 %. Отримуваний піролізний газ володіє теплотворною здатністю 16 МДж/кг.

Переваги перед аналогами: Переваги розробленої технології: - автотермічність процесу термоокислювального піролізу, що дозволяє створювати автономні установки по переробці біомаси і її відходів безпосередньо в місцях її утворення; - відносно низька температура процесу піролізу (500 – 600 град С), завдяки слабоокислювальній атмосфері в теплогенераторе; - практично повне використання біомаси і її відходів за рахунок комплексного використання всіх продуктів піролізу.

Стадія завершеності розробки: Виготовлено дослідний зразок

Опис розробки:
()
Переробка біомаси і органічних відходів здійснюється в теплогенераторі щляхом термоокислювального піролізу, в результаті якого утворюється піролізний газ і коксовий залишок (деревне вугілля). Далі, піролізний газ без очищення використовується, як паливо, для одержання теплової енергії. Коксовий залишок може використовуватися як технологічний продукт – шляхом його активації, з одержанням активованого вугілля на виході з камери піролізу, або як енергетичний продукт – при прямому спалюванні чи наступній газифікації. Реалізація комплексної технології переробки біомаси і її відходів можливо за двома варіантами: 1. Виробництво теплової енергії у вигляді високотемпературних продуктів згоряння і коксового залишку – деревного вугілля, яке може бути активоване безпосередньо в піролізері, 2. Одержання теплової енергії і генераторного газу, який подається у двигун внутрішнього згоряння, підключений до електрогенератора. У цьому варіанті виробляється теплова і електрична енергія. Обидва варіанти передбачають повне використання біомаси і її відходів, з можливістю часткової заміни природного газу в технологічному агрегаті.

Результати дослiджень
Забезпечує отримання стабільних результ

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Продаж техничної документації
Спільне доведення до промислового рівня
Спільне виробництво,продаж,эксплуатація

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: