технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

АПАРАТИ ПОВІТРЯНО-ПЛАЗМОВОЇ РІЗКИ "МУЛЬТІПЛАЗ - 7500" ТА "МУЛЬТІПЛАЗ 15000"


Призначення розробки: Використання повітря як плазмоутворюючого середовища широко відоме в плазмовій техніці. У яких випадках має сенс відмовитися від унікальних властивостей води і повернутися до звичнішого робочого тіла - повітря? Відповідь досить проста – при використанні високошвидкісного повітряноплазмового різання на великій товщині металу, коли вузька спеціалізація апаратів дозволяє підібрати їх оптимальні характеристики для цього конкретного типа плазмової обробки. Саме такий розробками є наші повітряно-плазмові апарати Мультіплаз– 7500 і Мультіплаз–15000.

Рекомендована область застосування: Апарати повітряно-плазмового різання «Мультіплаз-7500» і «Мультіплаз-15000» знаходять своє гідне використання в різних галузях промисловості, що спеціалізуються на обробленні або розкроі металу від грубого оброблення на металобрухт - до точного листового розкрою. Вибір типа апарату – за Вами. Для цього досить оцінити середню і максимальну товщину тих матеріалів, які Вам належить розрізати.

Технічна характеристика: Вхідна напруга V - 380 ± 10%; Частота живлячій мережі Гц - 50-60 Вхідна потужність KVA - 7,5; 15 Напруга холостого ходу , V - 280 Діапазон струму A - 20 - 55; 20-100 Номінальна вихідна напруга V - 120; 130 Коефіцієнт завантаження % - 100 К.П.Д., % - 85 Коефіцієнт втрат cos - 0.93 Клас ізоляції B Клас захисту IP21 Метод запуску дуги - Безконтактний Тиск подачі компресора (компресор в комплект постачання не входить), атм - 5.5; 7 Витрата стислого повітря, л/мін - 250; 480 Габарити джерела живлення (Д х Ш х В), мм - 560 х 210 х 370; 570х 380 х 370 Вага джерела живлення, кг - 21; 33 Вага пальника з кабель-шлангом, кг - 5 Довжина кабель-шланга, м - 9 Товщина сталевого аркуша, що розрізається, мм - до 25; до 50

Переваги перед аналогами: Повітряно-плазмові різаки забезпечують відмінну якість різу, мінімальну його ширину порівняно з газовим різанням. Підбираючи оптимальні режими, Ви забудете, як виглядають облой, грат і напливи, типові для газового різання. Ви зможете переходити від різання нержавеючої сталі до чорного металу і потім до міді, змінюючи лише режим апарату по струму – простим поворотом регулювальної ручки. І забудьте про присадні порошки для різання складних сплавів – вони Вам не знадобляться! Ваші заготовки не коробитимуться при різанні, і Вам не потрібно буде прогрівати метал для того, щоб почати різ. Перетворення компонентів, що витрачаються, на малорозмірні елементи (сопла і катоди), місячний запас яких вільно уміщається в кишені – поза сумнівом, вражає. Тим більше що вартість всіх матеріалів, що витрачаються, для повітряно-плазмового різання з розрахунку на метр різу, включаючи електроенергію і стисле повітря, в 1,5 - 2 рази менше, ніж при газовому різанні.

Стадія завершеності розробки: Підготовлено до впровадження

Опис розробки:
()
На відміну від зварки, де важливе значення мають захисні протиокислювальні властивості плазмоутворюючого середовища, для різання наявність в плазмі великої кількості окислювача, яким є кисень повітря, виявляється позитивним чинником. Вища в порівнянні з водяною плазмою температура ріжучої дуги забезпечується в наших повітряно-плазмових апаратах, у тому числі вибором високої номінальної потужності – 7,5 кВт - 15 кВт відповідно. Головне – істотне підвищення швидкості різання, яке не можна забезпечити жодним іншим способом різання. Саме цим Ви зможете досягти на Вашому виробництві максимальній продуктивності праці. Наприклад, швидкість різки 10 мм вуглецевої сталі за допомогою газових різаків, складає близько 0,4 м /мин. При переході на повітряно–плазмове різання Ви зможете збільшити цю швидкість в рази – до 0,8 - 1,2 м /мин. За один і той же час, одну і ту ж зарплату, різьбяр оснащений повітряно-плазмовим апаратом, зможе виробити об'єм робіт у декілька разів більший, ніж його колега з газовим різаком. Крім того, важливим чинником є відсутність необхідності атестації персоналу.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: