технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

КОМП'ЮТЕРНИЙ ТЕРОРИЗМ: ПРАКТИКА ЗАПОБІГАННЯ, ПРОТИДІЇ, РОЗСЛІДУВАННЯ


Призначення розробки: Теоретичне обґрунтування і розробка методології комплексного аналізу стану комп'ютерного тероризму в цифровій телекомунікаційній мережі Хмельницької області шляхом виявлення на ранніх етапах груп загроз і ризиків, що визначають побудову і функціонування мережі, а також створення нових ефективних систем захисту, що забезпечують мінімізацію можливих втрат.

Рекомендована область застосування: інформаційно-телекомунікаційна сфера, боротьба з кібер-тероризмом.

Технічна характеристика: Об'єкт дослідження - інформаційно-телекомунікаційна сфера Хмельницької області. Предмет дослідження - методи та методики дослідження стану інформаційно-телекомунікаційної сфери Хмельницької області та моніторинг стану її уразливості. Методи досліджень - експертне оцінювання, метод аналізу ієрархій і методи математичного моделювання.

Переваги перед аналогами: Результати стануть відомі в галузі науки, до якої належить проект

Стадія завершеності розробки: Розроблено робочу документацію

Опис розробки:
()
Актуальність проблеми збереження інформаційних ресурсів для структур органів правопорядку, військового управління (штаби, командні пункти, системи АСУ, органи військово-наукової інформації), а також для аналогічних структур цивільного сектору показано у проведених раніше нами дослідженнях. У запропонованій роботі на основі аналізу вітчизняної і зарубіжної літератури розглянуті та класифіковані основні джерела загроз для основних властивостей інформації у традиційній і електронній формах. Розглянуті основні заходи та засоби, які вживаються для збереження інформації. Продемонстровано необхідність якісного вирішення на практиці наступних задач: - оцінка обстановки; - аналіз ризиків; - формування комплексу захисних систем; - оцінки ефективності комплексу. Отримана у процесі виконання роботи програма забезпечення захисту інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури, технічних і програмних засобів і комплексів значно підвищить надійність системи, запобігання витоку, порушення конфіденційності, цілісності, доступності та спостережливості інформації, забезпечить її входження в єдиний інформаційний простір держави. За результатами виконання роботи рішенням науково-технічної ради ХмЦНТЕЇ створено Центр дослідження злочинів в сфері інтелектуальної власності. За рекомендацією Центру розпочато дисертаційне дослідження за даною тематикою (комп'ютерна злочинність входить до сфери інтелек-туальної власності)

Результати дослiджень
Відповідає технічній характеристиці

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: