технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ПЕРЕРОБКА МЕТАЛУРГІЙНИХ ШЛАКІВ


Призначення розробки: Призначена для вторинного використання металургійних шлаків.

Рекомендована область застосування: Перероблені відходи є цінним матеріалом і в ряді областей вже успішно використовуються у виробництві нерудних будівельних матеріалів, дорожньому будівництві, металургії, сільському господарстві.

Технічна характеристика: Обладнання ТДСУ: 1. Віброживильник ДРО-708-10 на опорній рамі; 2. Агрегат сортування ДРО-654; 3. Галтовочний барабан Дро-655; 4. Агрегат великого дроблення ДРО-510-30; 5. Агрегат середнього дроблення СМД-511; 6. Агрегат сортування ДРО-669-10; 7. Конвеєри на базі ДРО-904 (2 шт.); 8. Конвеєр ДРО-924; 9.Конвеєри: ДРО-923; на базі ДРО-923; 10. Конвеєри на базі ДРО-914; 11. Конвеєри ДРО-914; 12. Конвеєри ДРО-912 (3 шт.); 13. Залізовідділювач на опорі (4 шт.); 14. Агрегат управління У7810.4А Продуктивність т / год, 50-100; Розмір завантаження шматків, найбільший, мм 700; Установлена потужність, кВт 300; Маса обладнання, т 140; Розмір майданчика під установку, м 40х50.

Переваги перед аналогами: Переробка металургійних шлаків, на відміну від видобутку руди з гірських порід, не вимагає витрат на буропідривні роботи і транспортування, а отриманий в результаті щебінь замінює природний щебінь і інодi більш вигідний для будівництва доріг. Обладнання поставляється у вигляді агрегатів, що значно спрощує і здешевлює підготовку майданчика під монтаж (не вимагається споруда важких фундаментів), агрегати конструктивно і технологічно пов'язані, мають електрообладнання (у т. ч. електроапаратні шафи, пульти управління, кабельну продукцію), площадки обслуговування. Висока готовність до монтажу скорочує терміни введення устаткування в експлуатацію.

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Опис розробки:
()
Значний обсяг промислових відходів в Росії і країнах СНД припадає на металургійні шлаки. Відвали і звалища займають величезні корисні площі, не кажучи вже про навантаження на навколишнє середовище. Основний шлях скорочення обсягу складування відходів - їх вторинне використання. Одержуваний в результаті щебінь замінює природний щебінь для будівництва доріг. Дослідження підтверджують, що застосування щебеню шлакового походження фракцій до 70 мм в основі доріг дозволяє отримувати монолітне довговічне полотно. Жорсткість законодавчої бази в частині зберігання відходів, економічний фактор змушує більшість комбінатів сьогодні працювати на руді з вмістом металу близько 18%, в той час, коли в накопичених на їх території шлакових відвалах зміст металу доходить до 15%. За оцінками самих металургів, залучення у виробництво вторинного металу, що зберігається на шлакових відвалах, дозволяє їм тільки на власній сировині пропрацювати до року. Основними технологічними процесами при переробці металургійних шлаків є розбирання з попереднім сортуванням та виділенням скрапу; дроблення шлаку, в т. ч. металомісткого; відділення виділеного в процесі переробки металу; сортування проміжне і остаточне; транспортування. Для дроблення в переважній більшості випадків сьогодні застосовуються щокові дробарки зі складним рухом щоки. На сортуванні продуктів дроблення - двоярусні гуркоти. Після кожного етапу переробки, що оголює метал, встановлюються металовиделяючі пристрої (сепаратори електромагнітні, саморозвантажувальні залізовідділювачі). Завантаження ліній ведеться пластинчастими живильниками. На ділянках розбирання і попереднього сортування в останні десять років стали застосовуватися колосникові гуркоти, що дозволяють збільшити ефективність використання дробарок, і галтовочні барабани, механізуючі ручну працю з оголення і виділення скрапу з шлаків, що йдуть на переробку. Типове рішення з переробки відходів дозволяє організувати майже безвідходне виробництво в металургії. Дана схема може бути модифікована з урахуванням індивідуальних потреб, що дозволяє отримувати максимальну вигоду.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: