технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

МАГНІТОГІДРОДІНАМІЧНІ РЕЗОНАТОРИ


Призначення розробки: Магнітогідродинамічні резонатори (МГД резонатори) використовуються для безреагентного видалення накипу й одночасного запобігання утворення нового, а також з метою інтенсифікації технологічних процесів.

Рекомендована область застосування: Енергетика, вугільна промисловість, металургія, котлове господарство, хімічна промисловість, екологія, будівельна промисловість, нафтовидобуток і нафтопереробка, целюлозно-паперова промисловість, харчова промисловість, птахівництво, тваринництво, рослинництво, рибне господарство, житлове господарство.

Технічна характеристика: Промислові та напівпромислові МГД резонатори: Джерело живлення - постійний струм напругою 18 - 36 В і потужністю 5, 25 Вт. Ду від 50 мм до 2600 мм і більше. Монтуються на фланцях з ущільненнями і фільтр-сіткою. Для агресивних середовищ та харчової промисловості, при установці в технологію виготовляються із спеціальних корозійностійких матеріалів (нержавіюча сталь, титан). Побутові МГД резонатори: ДУ 1/2" і 3/4" , монтуються на згонах, термін служби до 7 років, тиск макс 10 бар, максимальна температура оброблюваної рідини +90 ° С, номінальна витрата води - 0,1-2,5 мз / год.

Переваги перед аналогами: МГД резонатори мають істотні переваги перед іншими методами фізичної і хімічної обробки рідини: - Безреагентно інтенсифікують різні біохімічні та технологічні процеси (до 2-х разів); - Безреагентно видаляють існуючий накип і одночасно запобігають процесу його повторного відкладення (протягом усього періоду їх використання); - Не змінюють іонний склад оброблюваної рідини і її вихідну жорсткість; - Працюють на фізичному рівні, не вимагають додаткового використання хімічних реагентів, пристроїв для їх дозування, тому вода після обробки магнітним полем придатна для подальшого використання в технології або в побуті ; - Інтенсифікують роботу ХВО, здатні повністю її замінити; доцільно встановлювати в місцях, де ХВО застосовувати не можна (пансіонати, будинки відпочинку та інше); - Малогабаритні, не вимагають великих площ для розміщення; - Забезпечують відсутність післярегенераційних стоків (продукти регенерації, наприклад, CaCl2).

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Опис розробки:
()
Суть методу магнітної обробки рідини полягає в зміні її структури під дією енергії поля постійних магнітів в проточній частині апарату. Модифікація агрегатного стану рідкої полідисперсної системи можлива тільки при кореляції між швидкістю руху цієї рідкої фази, параметром робочого поля і його конфігурацією. Тільки при дотриманні цих умов відбувається процес магнітної обробки. МГД резонатори - апарати, які працюють на постійних магнітах і змінюють структуру (ентропію) оброблюваної рідини. Вони гарантують значний економічний ефект. Загальні відомості про МГД резонатори: - Процес безреагентної інтесіфікаціі технологічних процесів і / або видалення накипу починається відразу ж після налагодження апарату на ефективний режим роботи; - Швидкість відмивання накипу залежить від його товщини і хімічного складу; - "Омагнічена" ; вода зберігає магнітну пам'ять до 24 годин, при повторній обробці знову її набуває і зберігає наступних 24 години; - Застосування води, що пройшла магнітну обробку, дозволяє, в тому числі, утворити на внутрішніх поверхнях трубантікоррозійну плівку, яка перешкоджає процесу корозії, і інтенсифікувати процес деаерації; - Апарати виготовляються на будь-які технологічні значення витрат оброблюваної рідини; монтуються перед устаткуванням, в якому необхідно видалити накип, або ж перед техпроцесом, що вимагає інтенсифікації; - Термін їх окупності - до 1 року; - При реалізації договору поставки видається інструкція з експлуатації і технічний паспорт на устаткування.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: