технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ІНФОРМАЦІЙНО – ДІАГНОСТИЧНИЙ КОМПЛЕКС “РЕГІНА”


Призначення розробки: Інформаційно-діагностичний комплекс (ІДК) “Регіна” призначений для реєстрації аналогових та дискретних сигналів, аналізу розвитку аварійних ситуацій, оцінки функціонування пристроїв релейного захисту і автоматики, визначення місць пошкодження при коротких замиканнях на лініях електропередачі, визначення залишкового ресурсу високовольтних вимикачів, побудови добових відомостей режимів, проведення фазового та гармонічного аналізу синусоїдальних сигналів, виділення симетричних складових у трифазних мережах змінної напруги, виведення інформації у вигляді тестових повідомлень, графіків та таблиць на екран дисплея та на друк, а також передачі зареєстрованої та обробленої інформації на будь-які вищі рівні керування.

Технічна характеристика: Технічні характеристики реєстратора: - кількість аналогових входів…………....................................................................…16 - 32; - кількість дискретних входів………….........................................................….224, 448, 672; - частота дискретизації, Гц …………….............................................................…….1000 - 5000; - тривалість реєстрації одного події ……………………………………….не обмежена; - кількість подій, що реєструється…........................................................ не обмежене; - тривалість реєстрації доаварійного режиму (замовник може задавати будь-яку тривалість), мс………………………… як правило, 200; - режим реєстрації дискретних сигналів………………………………………......безперервний; - перехід на реєстрацію аварійного режиму відбувається: - при зміні стану будь-яких (обраних замовником) дискретних сигналів; - при виході за межі вставок будь-яких (обраних замовником) аналогових сигналів; - при зовнішньому пуску.

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Опис розробки:
()
На сьогодні реалізовано дві структури інформаційно-діагностичного комплексу “Регіна”: – у вигляді двох рівнів. Нижній рівень утворюють реєстратори аналогових та дискретних сигналів, розподілені по об’єму. Кількість реєстраторів визначається кількістю аналогових та дискретних сигналів, які підлягають обробці. Верхній рівень складається з ПЕОМ, модема та блока автозапуску. Реєстратори з’єднуються з верхнім рівнем через послідовний інтерфейс; – у вигляді локальної мережі. Реєстратори об’єднуються в технологічну локальну мережу. Інформація з реєстраторів збирається та зберігається на сервері. ІДК “Регіна” сертифікована відповідними органами в Україні та Білорусі, а також включена до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України та Білорусі. На різних об’єктах України, Білорусі, Молдови, Азербайджану та Казахстану експлуатуються понад 1000 реєстраторів. Базовим елементом ІДК “Регіна” є реєстратор аналогових та дискретних сигналів. Реєстратор фіксує електричні сигнали змінного та постійного струму та напруги, а також дискретні сигнали типу “сухий контакт” чи потенціальні. Живлення кожного реєстратора здійснюється напругою 220 В з мінного чи постійного струму.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж ліцензій
Продаж техничної документації
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: