технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ЕПОКСИДНО-КРЕМНІЄОРГАНІЧНА КОМПОЗИЦІЯ ДЛЯ ЗАХИСНИХ ПОКРИТТІВ


Призначення розробки: Епоксидно-кремнієорганічна композиція використовується для захисту металевих поверхонь обладнання хімічних виробництв, зокрема при виробництві мінеральних добрив: для захисту бункерів та мінераловозів.

Технічна характеристика: Технічні характеристики: Виконання поставленої задачі досягається тим, що епоксидно-кремнієорганічна композиція для захисних покриттів, що містить епоксидну діанову смолу з мол. масою 850-1100, епоксидну діанову смолу з мол. масою 390-430 та поліметилфенілсилоксан у наступному співвідношенні компонентів (ваг. част.): - епоксидна діанова смола з мол. масою 850-1100 36 - 38; - епоксидна діанова смола з мол. масою 390-430 1 - 2; - поліметилфенілсилоксан 10 - 12; - затверджувач 50% розчин 1,6 гексаметилендіаміну 4,3; - (ГМДА) в етіловому спирті пігменти 11 - 13; мікроволастоніт 10 - 12; оксид бору 0,3; органічні розчинники 22,4 - 23,4. В якості органічних розчинників використано етицелозольв, ацетон, ксилол.

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Техніко-економічний ефект: Соціально - економічна ефективність розроблених та впроваджених епоксидно-кремнійорганічних лакофарбових матеріалів полягає в розширенні асортименту вітчизняної лакофарбової продукції; зменшенні витрат на матеріали на 51% завдяки відсутності необхідності ґрунтування та достатності нанесення одного шару покриття; на оплату праці на кожні 1000 м2 з 235,6 грн. до 94,44 грн., на утримання та експлуатацію обладнання, зменшенні загального часу технологічного процесу, загально-виробничих витрат.

Опис розробки:
()
Епоксидно-кремнієорганічна композиція для захисних покриттів відноситься до лакофарбової промисловості, зокрема для отримання складу епоксидно-кремнійорганічної композиції. В основу розробки покладено технічну задачу вдосконалити епоксидно-кремнійорганічну композицію для захисних покриттів шляхом використання в якості наповнювача мікроволастоніту, що забезпечить збереження їх захисних властивостей з одноча сним наданням високої твердості та міцності до удару, за рахунок чого розширюється галузь застосування композиції. Композицію одержують шляхом механічного змішування плівкоутворювачів в кульовому млині до ступеню перетиру 40 мкм на приладі "Клин" та наступного введення затверджувача в приготовлену композицію механічним перемішуванням без попереднього розчинення безпосередньо перед нанесенням на підкладку. Отриманий склад в’язкості 21 с за віскозимером типу ВЗ-4 з діаметром сопла 4±0,1 мм наносять методом пневматичного розпилення на підготовлену (знежирену та відшліфовану поверхню) сталеву поверхню в один шар. Сушіння покриття проводять в природних умовах протягом 8 год. Товщина одного шару покриття складає 100-150 мкм. Технічний результат виражається в підвищенні твердості та міцності до удару покриттів при збереженні їх хімічної стійкості завдяки використанню мікроволастоніту - природного силікату кальцію білого або світло-сірого кольору.

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: