технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ПРИСТРІЙ ДЛЯ ПЕРЕСУВАННЯ СТРИБКАМИ


Призначення розробки: Пристрій призначений для тренування та спортивно-розважальних цілей

Рекомендована область застосування: Спорт ивне тренування, розваги

Технічна характеристика: Пристрій для пересування стрибками, що містить три важелі, які є аналогами трьох біоланок ноги спортсмена - стопи, гомі лки та стегна, причому важелі з'єднані між собою шарнірами, які розташовані поряд з відповідними суглобами ніг, при цьому важелі за допомогою пр ужин притиснуті до упорів, який відрізняється тим, що важіль стопи шарнірно з'єднаний з важелем стегна четвертою ланкою, утворений шарнірний чотириланковик виконаний у площині симетрії пристрою, а на важелі стегна виконано сидіння, причому на важелях гомілки та стопи з обох боків виконані консольні упори.

Переваги перед аналогами: Пристрій має невелику вагу, є простішим у виготовленні та експлуатації, забезпечує простоту та безпеку експлуатації.

Стадія завершеності розробки: Випробувано в режимі дослідної експлуат

Техніко-економічний ефект: Пристрій для пересування стрибками, що містить три важелі, які є аналогами трьох біоланок ноги спортсмена - стопи, гомілки та стегна, причому важелі з'єднані між собою шарнірами, які розташовані поряд з відповідними суглобами ніг, при цьому важелі за допомогою пружин притиснуті до упо рів, який відрізняється тим, що важіль стопи шарнірно з'єднаний з важелем стегна четвертою ланкою, утворений шарнірний чотириланковик виконаний у площині симетрії пристрою, а на важелі стегна виконано сидіння, причому на важелях гомілки та стопи з обох боків виконані консольні упори.

Опис розробки:
()
Принцип дії відтворює роботу задніх кінцівок тварини кенгуру, в яких є пружинні сухожилля, що працюють як акумулятори енергії приземлення пі сля стрибку, яку віддають для посилення наступного поштовху. Даний пристрій має акумулюючу пружину, яка виконує цю функцію. Це може бути пружин а розтягнення, стиску чи скручування. Пристрій працює наступним чином: спочатку сідок, притримуючи пристрій за рукоятки, ставить стопу однієї ноги на підніжку між упорами та таким чином, щоб п`яткою стати на горизонтальну полку упора, потім притуляє гомілку цієї ноги до вертикального у пору. Далі, притримуючись рукою за стінку (стовп, дерево та ін.) робить те саме з другою ногою і сідає на сидіння. Під вагою сідока пружина почи нає розтягуватися. Поштовхами ніг сідок починає розгойдуватися, додаючи тим до своєї ваги динамічну складову і дедалі збільшуючи амплітуду кол ивань. Десь на третьому-четвертому поштовху сила пружини перевищує вагу пристрою з сідоком, башмак відривається від землі і починаються стрибки . Сідок при цьому підтримує рівновагу, тримаючись за рукоятки і корегуючи напрямок стрибків за допомогою стоп та гомілок. Збільшуючи силу пошт овхів, сідок може нарощувати висоту стрибка, яка обмежується енергетичними можливостями пружини, здатністю сідока переносити інерційні перевантаження та коефіцієнтом корисної дії пристрою.

Відомості про новизну розробки:
є патентів України -- 1 шт.
в розробці застосовано патентiв -- 8 шт.

Результати дослiджень
Потрібне доопрацювання

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Продаж ліцензій
Спільне доведення до промислового рівня
Створення спільного підприємства
Спільне виробництво,продаж,эксплуатація

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: