технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

СПОСОБИ УДОБРЕННЯ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ І КУКУРУДЗИ НА ЗЕРНО ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЯКІСНОГО ВРОЖАЮ НА КАРБОНАТНОМУ ЧОРНОЗЕМІ


Призначення розробки: Удобрення озимої пшениці і кукурудзи

Рекомендована область застосування: Сільське господарство

Технічна характеристика: Рекомендується локальне застосування мінеральних добрив при посіві-амофос 70-80кг / г а; навесні в кінці фази кущення кореневе підживлення аміачною селітрою 100-150кг/га; захист рослин від хвороб і шкідників під час вегетації; некореневого підживлення рослин у фазі повного цвітіння - формування зерна 20%-им розчином сечовини (N30 діючої речовини 65,2 кг сечовини на 330л/га). При вирощуванні кукурудзи на зерно на карбонатному чорноземі рекомендується під час посіву внесення 80-100кг/га амофосу або 100-150кг/га аміачної селітри після попередників, які залишають велику кількість рослинних залишків (солома, стебла). У фазі 5-7 листочків - кореневе підживлення аміачною селітрою 100кг/га.

Переваги перед аналогами: Вперше в дослідах встановлено позитивний вплив припосівного локального внесення аміачної селітри і амофосу в більш високих дозах (N45-60 P45-60 в порівнянні з вже рекомендованими дозами P10-20) на продуктивність і якість зерна озимої пшениці та кукурудзи.

Стадія завершеності розробки: Підготовлено до впровадження

Опис розробки:
()
Рекомендована система удобрення озимої пшениці та кукурудзи на зерно не має жодного негативного впливу на навколишнє середовище, оскільки використовувані добрива - амофос, аміачна селітра, сечовина - абсолютно нешкідливі для рослин, мікрофлори і фауни грунту. Пропоновані методи локального застосування добрив під час посіву і в період вегетації збільшують коефіцієнт використання поживних елементів, і виключає їх змив за профілем грунтів. Впровадження рекомендованих елементів технології обробітку озимої пшениці та кукурудзи дозволить вирішити проблему якості продовольчого зерна і підвищення продуктивності цих культур.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Продаж техничної документації

Фотодоповнення

Країна Молдова

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: