технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ІНФРАЧЕРВОНИЙ АНАДІЗАТОР ЯКОСТІ ЗЕРНОВОЇ ПРОДУКЦІЇ САГРОСПЕКТРОМАТІК 300


Призначення розробки: Обладнання дозволяє проводити експрес-аналіз будь-яких рідких, пастоподібних і сухих розмелених зернових продуктів на основні нормовані показники.

Рекомендована область застосування: Сільське господарство, харчова промисловість.

Технічна характеристика: Спектральний діапазон 1200-2400 нм Приймач Сульфід свинцю Час вимірювання 2-3 хвилини для всіх параметрів Обсяг проби 20 см3 Час прогріву 30 хв Індикація результату з дискретністю звіту 0,01% Напруга живлення 220 В (± 10 В) / 50 Гц Габаритні розміри 500х350х200 мм Маса 8 кг Підключення до комп'ютера RS232 (послідовний COM-порт), USB

Переваги перед аналогами: Аналіз у найближчій інфрачервоній області вимагає мінімальної підготовки зразків і дозволяє визначати відразу декілька показників одночасно. Час аналізу становить 2-3 хвилини. Одночасне визначення показників якості за 2-3 хвилини; Висока точність і відтворюваність; Об'єктивність аналізу; Низька собівартість визначення показників якості; Легкість в роботі і обслуговуванні; Економія часу, енергії та витратних матеріалів; Широкий спектр аналізованих продуктів; Швидка окупність аналізатора.

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Техніко-економічний ефект: Основним напрямком підвищення економічної ефективності виробництва продукції в організації є зниження собівартості продукції. Одним із шляхів зниження собівартості є заміна масштабних лабораторій на міні лабораторії або лабораторії БИК аналізу, тобто аналізу методом ближньої інфрачервоної спектроскопії. Дані про хімічний склад зразків необхідні для оптимізації технологічних процесів; визначення вартості сировини і продукції; виявлення фальсифікації та ідентифікації зразків. Аналізатор дозволяє швидко одержувати дані про склад зразка, тим самим скоротити транспортні і складські витрати, підвищити якість продукції.

Опис розробки:
()
"СагроСпектроМатік" 300 - інфрачервоний аналізатор нового покоління, що дозволяє проводити експрес-аналіз будь-яких рідких, пастоподібних і сухих розмелених продуктів на основні нормовані показники. Аналіз у найближчій інфрачервоній області вимагає мінімальної підготовки зразків і дозволяє визначати відразу декілька показників одночасно. Час аналізу становить 2-3 хвилини. Перелік аналізованих продуктів: Зерно (пшениця, жито, овес, кукурудза, рис, ячмінь); борошно; Борошняні та кондитерські вироби. Перелік визначених показників якості: Клейковина якість, клейковина кількість, білок, жир, вологість, зольність, число падіння, білизна, крохмаль, клітковина, твердість, цукор і т.д. Особливості аналізатора: В основу роботи аналізатора закладений метод БИК-спектроскопії, заснований на зв'язку інфрачервоного спектра поглинання з компонентним складом зразка: про місце розташування смуг в спектрі поглинання несе інформацію про якісний склад зразків, а інтенсивність смуг про концентрацію відповідного компонента. Дія ІЧ-аналізатора для контролю складу пастоподібних і розмелених продуктів засновано на методиці дифузного віддзеркалення в ближній інфрачервоній області спектра. На зразок продукту впливає випромінювання на 240 довжинах хвиль у діапазоні 1200-2400 нм. Випромінювання, дифузно відбите від зразка, збирається на спеціальні приймачі, де перетворюється в електричний сигнал, посилюється і виводиться на ПК за спеціальною програмою у вигляді цифрових значень змісту аналізованих показників. Програмне забезпечення: Аналізатор працює під управлінням програмного забезпечення під Windows, розробленого компанією "Сібагропрібор". Програма має простий і зрозумілий російськомовний інтерфейс, дозволяє проводити аналіз поповнювати наявні та розробляти власні градуювання.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Росія

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: