технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ЕНЕРГЕТИЧНІ УСТАНОВКИ НА АЛЬТЕРНАТИВНИХ ВИДАХ ПАЛИВА


Призначення розробки: Застосування альтернативних видів палива в двигунах внутрішнього згоряння дає можливість заміщення використання його традиційних видів, значно скоротити викиди в атмосферу токсичних речовин та газів, що дають парниковий ефект.

Рекомендована область застосування: --- В автономних електростанціях; --- В агропромисловому комплексі; --- В житлово-комунальному господарстві: на котельних, насосних станціях, очисних спорудах; --- В металургійній та хімічній промисловості (необхідність безперебійного електропостачання); --- В лісовому господарстві (ліспромгоспу, деревообробні комбінати); --- Для електрифікації і теплофікації віддалених районів; --- На нафтових, газових, вугільних родовищах, терміналах та ін.

Технічна характеристика: Технічні характеристики: --- Номінальна електропотужність, кВт від 500 до 900 --- Частота обертання колінчастого валу, об / хв 500-750 --- Напруга, В 400/6300/10500 --- Рід струму змінний 3-хфазний частотою 50 Гц --- Max t * води на виході з КГУ, С* 85 --- Тиск води на вході в КДУ, не більше, МПа 0,3-1,2 --- Ресурс до капремонту, годин 70000 --- Повний ресурс, годин 200000

Переваги перед аналогами: В якості палива в двигун-генераторах застосовуються: --- Природний газ; --- Попутний нафтовий газ; --- Шахтний газ метан; --- Біо-газ або ін горючі гази з нижчою теплотою згоряння 1200 ккал / нм [3] і тиском газу на лінії підведення до двигуна 0,05-0,4 МПа (0,5-4 кГс / см [2]). У газових двигунах з іскровою системою запалювання, прийнятно використовувати гази з калорійністю 1200 ккал / нм [3], тиском газу на лінії підведення до двигуна),05-0, 4 МПа (0,5-4 кГс / ЧСЧ [2]) та температурою газу до 40 * С. Для газів з більш низькою калорійністю, менше 1200 ккал / нм [3], підприємство готове запропонувати двигуни з паливною системою, що дозволяє змішувати низькокалорійні гази з висококалорійними або двигуни, що працюють по газодизельних циклу.

Стадія завершеності розробки: Підготовлено до впровадження

Техніко-економічний ефект: Успішно реалізовані проекти на морських нафтовидобувних платформах у В'єтнамі. Використовуються в Росії, Латвії, Італії. З 2004 року запроваджено пілотний проект з використання газового двигун-генератора електропотужністю 500 кВт на шахті "Щегловська-глибока" шахтоуправління "Донбас" для роботи на дегазаційному газ-метані концентрацією 25-40% і тиском 0,2-0,4 кГс / см [2].

Опис розробки:
()
В 2010 році за договором з Мінпромполітики України виконана дослідно-конструкторська робота по створенню типорозмірного ряду когенегаціонних біогазових установок. В якості палива в двигуні використовуються газоподібні продукти, отримані від переробки відходів виробництва підприємств і господарств АПК і ЖКГ, звалищ ТПВ та місцевої сировини. Роботи виконувалися спільно з Інститутами газу і технічної теплофізики НАН України. Дослідний зразок КГУ на біогазі на базі двигун-генератора ДвГа-630, пройшов приймальні випробування і рекомендований держкомісією до серійного виробництва.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Продаж ліцензій
Продаж техничної документації
Створення спільного підприємства
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: