технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ФЛЮОРОГРАФИ З ЦИФРОВОЮ ОБРОБКОЮ ЗОБРАЖЕННЯ ФЦОЗ


Призначення розробки: Флюорограф з цифровою обробкою зображення ФЦОЗ призначений для проведення масового обстеження населення з метою виявлення на ранніх стадіях захворювань на туберкульоз, а також онкологічні захворювання.

Рекомендована область застосування: Медицина

Технічна характеристика: 1. Рентгенозахисна кабіна:  еквівалент захисту по свинцю не менше, мм - 2;  рух підйомника по вертикалі, не менше, мм - 400;  максимальна вага пацієнта не менш, кг - 150;  внутрішнє облицювання кабіни, що миється;  рентгенозахисні пристрої для пацієнта: області щитовидної залози та гонад;  автоматичне закриття дверей при експозиції; підставка на підйомнику, що закріплюється, для обстеження дітей. 2. Рентгенівський випромінювач:  розмір фокусної плями рентгенівської трубки, мм - 1 і 2;  відстань від фокусної плями рентгенівської трубки до вхідний площині приймача не менше, мм - 1000;  наявність світлового центратора рентгенівського випромінювання на приймач в діафрагмі;  швидкість обертання анода рентгенівської трубки, об / хв. - 2700. 3. Джерело живлення: параметри електричної мережі:  напруга, В - 220 + 22;  частота, Гц - 50;  споживана потужність, не більше, кВт - 5 (постійна);  20 (короткочасна);  опір мережі, не гірше - 0,4 - 0,8 Ом;  діапазон робочої напруги рентгенівської трубки, кВ - 40 - 125;  діапазон зміни анодного струму рентгенівської трубки, мА - 40 - 200;  діапазон часу експозиції, сек - 0,01 - 0,5;  потужність високочастотного джерела, не менше - 16 кВт;  захист рентгенівської трубки від перевантажень. 4. Цифровий рентгенівський приймач:  розмір вхідного поля, мм - 390х390;  просторовий дозвіл по полю приймача не гірше, пар ліній на мм - 4,0;  динамічний діапазон, раз не менше - 200;  експозиційна доза у вхідній площині приймача при пороговому контрасті 2%, не більше - 0,08 мР;  можливість визначення ефективної еквівалентної дози опромінення пацієнта. 5. Автоматизоване робоче місце рентген-лаборанта у складі:  монітор не менш, дюймів - 17;  системний блок - не гірше Pentium IV RAM 256 Mb HDD 40 Gb;  клавіатура;  робочий стіл;  стілець. 6. Автоматизоване робоче місце лікаря-рентгенолога в складі:  монітор для виведення інформації про пацієнта і програм, дюймів - 17;  монітор для виведення рентгенівського зображення, дюймів - 17;  системний блок - не гірше Pentium IV RAM 256 Mb HDD 40 Gb;  клавіатура, шт. - 1;  маніпулятор типу "миша", що об'єднує обидва поля моніторів інформації та зображення, шт. - 1;  принтер для цифролітерного друку, шт. - 1;  принтер для друку рентгенівського зображення, шт. - 1;  Робочий стіл;  стілець;  програмне забезпечення, що забезпечує обробку зображення позитив - негатив, збільшення фрагментів, розрахунок виділених площ, висновок і передачу зображення у форматі DICOM 3, запис на оптичний диск, обробку для зберігання і виведення з архіву і т.д.;  пристрій для отримання твердих копій флюорограм на рентгенівську плівку розміром 240х300 мм з кратністю поділу і друку зображення 2, 4, 6 крат.

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Опис розробки:
()
Склад флюорографа ФЦОЗ:   флюорографічна рентгенозахисна кабіна з підйомним механізмом пацієнта і пультом управління;   рентгенівський випромінювач фірми Toshiba з діафрагмою і світловим центратором для прицільних знімків;   високочастотний джерело живлення рентгенівського випромінювача;   цифровий приймач рентгенівського зображення;   рентгенозахисні пристрої для захисту щитовидної залози та гонад;   автоматизовані робочі місця (АРМ) лаборанта і лікаря рентгенолога;   програмне забезпечення для виконання функції обробки рентгенівського зображення, архівування та передачі, відповідно до протоколу DICOM-3, а також виробництва супроводжуючою текстової документації та статистичної обробки;   пристрій отримання твердих копій флюорограм на рентгенівську плівку.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Створення спільного підприємства
Реалізація готової продукції
Спільне виробництво,продаж,эксплуатація

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: