технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ІНДУКЦІЙНІ ВУЛКАНІЗАТОРИ-ПРЕСИ СЕРІЇ ВІКЛ


Призначення розробки: Призначені для з’єднання і ремонту гумотканинних конвеєрних стрічок шириною 650 і 800 мм способом гарячої вулканізації в стаціонарних умовах ремонтних майстерень чи безпосередньо на конвеєрах.

Рекомендована область застосування: Металургія. Машинобудування.

Технічна характеристика: Технічна характеристика: ВІКЛ-650 ВІКЛ-800 Ширина конвеєрної стрічки, мм, не більш 650 800 Довжина стику, мм, не більш 500 600 Температура вулканізації, .С 145±6 Питомий тиск, МПа 0,8 Напруга, В 380 Установлена потужність, кВт 4,8 5,2 Час нагрівання до температури вулканізації, хв 25±3 Маса вулканізатора, кг 150 200 Маса переносної частини вулканізатора, кг, не більш 27 35 Габаритні розміри, мм, не більш 800.500.400 950.600.400 Виконання по ступеню захисту ІР 44 ІР 44

Переваги перед аналогами: У вулканізаторах-пресах реалізований індукційний метод нагрівання з використанням перемінного струму промислової частоти, основними перевагами якого є: - спрямована передача енергії за допомогою електромагнітного поля безпосередньо на робочу поверхню нагрівачів; - високий рівень електро- і пожаробезпеки; - високий тепловий ККД, невеликий час нагрівання до температури вулканізації; - підвищена надійність і термін служби нагрівачів (за 10 років експлуатації не зареєстровано випадків виходу з ладу індукційних нагрівачів); - висока якість стикування і ремонту конвеєрних стрічок.

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Техніко-економічний ефект: Досвід експлуатації показав, що при правильно виконаному з’єднанні (рекомендації зі з’єднання стрічок входять у комплект постачання), термін служби стику дорівнює терміну служби всієї конвеєрної стрічки. Випробування стику конвеєрної стрічки шириною 800 мм, які були проведені в лабораторії фабрики транспортерних стрічок FTT STOMІ WOLBROM (Польща) показав, що міцність контрольного стику в 1,5 рази вище загальноприйнятих норм, що обумовлюється високою рівномірністю тиску і температури, а також сприятливим впливом низькочастотного електромагнітного полю на процес вулканізації. Блочность конструкції дозволяє транспортувати вулканізатор-прес будь-яким автомобілем і виконувати з’єднання на декількох підприємствах. Впроваджені: на Волзькому автомобільному заводі, СП "Інтерсплав", КОП "Київмлин", на зернопереробних підприємствах Криму, Луганської, Миколаївської, Одеської, Черкаської та ін. областей України.

Опис розробки:
()
Складаються з верхніх і нижніх нагрівальних блоків, виконаних з міцних сплавів, що сполучають у собі функції нагрівачів, і натискних балок, блоку автоматичного регулювання температури і керування з відсіком для кабелів, а також механічного стяжного пристрою з упорними підшипниками.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Продаж техничної документації
Спільне доведення до промислового рівня
Створення спільного підприємства

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: