технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

СЕПАРАТОР ЖИРУ


Призначення розробки: Сепаратори жиру призначені для очищення стічних вод від жирових фаз, а також твердих нерозчинних речовин, виведених у системи каналізації з підприємств харчового виробництва, громадського харчування. Необхідність застосування даних пристроїв, відповідно до СНиП 2.04.01-85, полягає в тому, що вони перешкоджають скупченню не розчинених жирових речовин на стінках трубопроводу, які можуть призвести до аварійного виходу з ладу каналізаційної системи.

Рекомендована область застосування: Харчова промисловість, громадське харчування. Комунальне господарство.

Технічна характеристика: Експлуатаційні вимоги до сепаратора жиру (DIN1986-100): 1. Вода, що потрапляє в сепаратор, повинна містити тільки тваринні жири і рослинні масла. 2. Не допускається попадання в сепаратор води з туалетів і дощової води. 3. Не допускається попадання в сепаратор стічних вод, що містять мінеральні рідини. 4. Встановлювати сепаратор слід поблизу точки скидання стоків. 5. Стічні води, оброблені в сепараторі, необхідно направляти на очисні споруди. 6. Сепаратори жиру повинні мати вентиляцію 7. Вхідні труби без тиску, під ухилом 2% найбільш підходящі для подачі потоку в сепаратор. 8. Для установки сепаратора всередині будівлі необхідно добре провітрюване приміщення. 9. Перед сепараторами жиру не допускається установка насосів, так як, при їх використанні утворюється не осаджувальна чи погано осаджувальна емульсія. У разі неможливості відмови від застосування насосів, слід застосовувати насоси поршневого типу.

Переваги перед аналогами: Переваги використання Жировловлювачів: • Ефективність • Повна водонепроникність • Простота конструкції і установки • Гарантована надійність і довговічність • Зручність і простота в експлуатації • Великий конструктивний діапазон

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Опис розробки:
()
Жировловлювачі - це серійне виріб, що випускається згідно зареєстрованих "Технічних умов (ТУ У 29.2-32306957-002:2009" СЕПАРАТОРИ ВОДОЖИРОВИХ ЕМУЛЬСІЙ ")", "Патенту", а так само загальних "Технічних умов ТУУ 25.2-32306957-001:2007" Ємності технологічні з поліпропілену ", супроводжуються санітарно-гігієнічним висновком. Конструкція Жировловлювачів, згідно ТУ У 29.2-32306957-022:2009, що виготовляється з полімерних матеріалів, складається з розділених перегородками технологічних відсіків, в яких відбувається процес сепарації водожирових емульсій. У роботу закладений принцип розділення неоднорідних систем під дією сил гравітації. Стічні води з жирами через впускний патрубок самопливом потрапляють в Сепараторний відсік, розділений перегородкою, яка служить для уповільнення потоку і збільшення часу поділу фаз. В результаті дії сил гравітації відбувається відділення жирових мас від води. Жир накопичується на поверхні води. Зважені частинки опускаються в резервуар для осаду. Далі очищена вода через випускний патрубок потрапляє в систему каналізації. Для усунення неприємного запаху та провітрювання, побутовий Жировловлювач під мийкою бажано підключати до системи вентиляції приміщення. Залежно від місця установки і місцевих умов сепаратори жиру виготовляються різних форм: паралелепіпеда - кухонні, невеликі цехові, циліндричні - невеликі цехові, підземної установки. Установка Жировловлювачів: Жировловлювач (сепаратор жиру) в зібраному вигляді, в залежності від продуктивності, може бути розміщений: всередині приміщення на підлогу - під мийкою або під підлогу (якщо дозволяє каналізаційна система), а також на вулиці у спеціальному поглибленні з бетонною підкладкою. При необхідності промисловий Жировловлювач (сепаратор жиру) закопується в землю. Технологія виробництва даних Жировловлювачів дозволяє (при необхідності) виробляти їх збірку безпосередньо на місці експлуатації.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Продаж ліцензій
Продаж техничної документації
Створення спільного підприємства
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: