технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

КОМПОЗИЦІЙНІ В'ЯЖУЧІ


Призначення розробки: Розроблені оригінальні рецептури і технологічні процеси одержання композиційних в’яжучих призначених для дорожнього будівництва і коксохімії із нераціонально використовуваних речовин та побічних продуктів нафтопереробки (нафтові шлами, кислі гудрони, асфальто-екстрактні суміші (АЕС), гудрони, петролатуми, відходи каучуків та інші).

Рекомендована область застосування: Будівництво. Коксохімія.

Переваги перед аналогами: Промислова реалізація запропонованих технологічних процесів дозволяє зменшити капіталовкладення і в кілька разів скоротити строки створення установок, в 3–5 разів зменшити енерговитрати, утилізувати кислі гудрони, нафтові шлами, відходи та практично виключити шкідливі викиди в атмосферу.

Стадія завершеності розробки: Підготовлено до впровадження

Техніко-економічний ефект: На Кременчуцькому НПЗ впроваджено технологічні процеси виробництва продуктивністю до 200 тис. тонн на рік високоякісних композиційних в’яжучих для дорожнього будівництва та брикетування вугілля для коксохімії (БШВ, КВАГУ, КВАГУ-Б). Розроблено шляхи одержання дорожніх в’яжучих з нафтопродуктів з високим вмістом парафінів, на Дрогобицькому НПЗ вперше за всю історію його існування освоєно промисловий випуск в’яжучих для дорожнього будівництва потужністю до 20 тисяч тонн на рік.. Виготовлено сотні тисяч тонн в’яжучих БШВ, КВАГУ, КВАГУ-Б, КВ і КВЖ.

Опис розробки:
()
Розроблені оригінальні рецептури і технологічні процеси одержання композиційних в’яжучих для дорожнього будівництва і коксохімії із нераціонально використовуваних речовин та побічних продуктів нафтопереробки (нафтові шлами, кислі гудрони, асфальто-екстрактні суміші (АЕС), гудрони, петролатуми, відходи каучуків та інші). За рахунок використання ефективних легуючих домішок і доступних каталізаторів в’яжучі одержують без традиційного окиснення повітрям з використанням кавітаційного впливу.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Продаж техничної документації

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: