технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ІМУНОДІАГНОСТИКА СИСТЕМИ ГЕМОСТАЗУ


Призначення розробки: Розроблений комбінований імуноферментний метод кількісного визначення фібриногену, розчинного фібрину і D-димеру в плазмі крові людини призначений для визначення загрози тромбоутворення при різних захворюваннях, виключення у пацієнта тромбозу глибоких вен і тромбоемболії легеневих артерій, діагностування ДВЗ-синдром. а також для проведення моніторингу антитромботичної і тромболітичної терапії.

Рекомендована область застосування: Медицина.

Переваги перед аналогами: Аналогів даного методу в Україні і країнах СНД немає. Існуючі в світі в даний час іммунодіагностичні тест-системи для кількісного визначення розчинного фібрину та D-димеру не дозволяють диференціювати істинний розчинний фібрин і продукти його деградації плазміном, а також продукти плазмінової деградації розчинного фібрину і фібрину з тромбу. Перевагою застосування запропонованого методу є можливість одночасно визначати фібриноген, інтактний розчинний фібрин, продукти деградації фібрину плазміном та продукти плазмінової деградації розчинного фібрину і фібрину з тромбу. У клініках м. Києва окремо апробовані методи кількісного визначення фібриногену, розчинного фібрину і D-димеру. Проводиться апробація запропонованого комбінованого методу кількісного визначення зазначених параметрів у клінічних установах України і Росії.

Стадія завершеності розробки: Підготовлено до впровадження

Опис розробки:
()
Розроблено комбінований імуноферментний метод кількісного визначення фібриногену, розчинного фібрину і D-димеру в плазмі крові людини, заснований на застосуванні отриманих специфічних моноклональних антитіл. Метод дозволяє одночасно визначати: • фібриноген, • інтактний розчинний фібрин, • продукти його деградації плазміном і • продукти плазмінової деградації фібрину з тромбу. Це дозволить: • визначити або виключити загрозу тромбоутворення при різних захворюваннях, • виключити у пацієнта тромбоз глибоких вен і тромбоемболію легеневих артерій, • діагностувати ДВС-синдром і • проводити моніторинг антитромботичної та тромболітичної терапії. Права на винахід захищені патентами України № 73232, № 73233, № 73823, № 87375 та заявками № 201111735, № 2011736.

Відомості про новизну розробки:
є патентів України -- 4 шт.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Продаж ліцензій
Створення спільного підприємства

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: