технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

СПОСІБ СЛУХОВОГО КОДУВАННЯ ЗВУКУ


Призначення розробки: Спосіб призначений для кодування звуку в мобільному зв'язку, інтернет-телефонії, радіо і телебаченні, інформаційній техніці.

Рекомендована область застосування: Кодування звуку.

Переваги перед аналогами: Використання запропонованого способу дозволить: - зменшити частотну смугу для передачі високоякісних цифрових аудіоданих в 30 разів; - забезпечити високу якість передачі і прийому звуку у мобільному зв'язку, інтернет-телефонії, радіо та телебаченні; - зменшити обсяг високоякісних цифрових аудіоданих для їх передачі та зберігання в 30 разів; - збільшити швидкість скачування високоякісних цифрових аудіоданих з мережі Інтернет в 30 разів.

Стадія завершеності розробки: Підготовлено до впровадження

Опис розробки:
()
Відомі аудіокодеки із стискуванням цифрових аудіоданих без втрати слухової якості звуку (Apple Lossless, FLAC та інші) забезпечують компресію цифрових аудіоданих в 2 рази, а пропонований спосіб - в 30 разів. Пропонований спосіб заснований на виділенні слухових параметрів звукового сигналу, які кодуються слуховою системою людини і доведений програмною моделлю кодека. При кодуванні цифрового музичного сигналу високої якості (* .wav, mono, 192kHz, 24bit, 99 Mb) пропонований спосіб забезпечує слухову якість звуку, ідентичну оригіналу з компресією в 30 разів (3,3Mb). При збільшенні значень параметрів аналогово-цифрового перетворення сигналу обсяг кодованого файлу залишається незмінним. Пропонований спосіб заснований на вдосконаленій механічній моделі основної мембрани равлика лауреата Нобелівської премії з фізіології і медицини (1961) Георга Бекеші і розробленої авторами біофізичної моделі равлика. Всі прийоми кодування звуку запропонованим способом підтверджені науковими психоакустичними експериментами.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Продаж ліцензій
Продаж техничної документації
Створення спільного підприємства
Спільне виробництво,продаж,эксплуатація

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: