технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

СУЧАСНЕ ЕКОНОМІЧНЕ НАСТІННЕ ОПАЛЕННЯ


Призначення розробки: Система настінного опалення (типу ТЕRМЕХ) призначена для економічного опалення приміщень.

Рекомендована область застосування: Енергетика.

Технічна характеристика: Система панельного опалення складається з пласких панельних електронагрівачів потужністю 90 або 180 Вт, що живляться від мережі 220 В.

Переваги перед аналогами: 1. Найголовніша перевага системи — її виняткова енергоощадність. Це має істотне значення при постійному зростанні цін на електроенергію. Економії досягається завдяки оригінальній конструкції системи. Панельні нагрівачі — це не стандартні калорифери під вікном, вони розміщуються над підлогою, рівномірно уздовж стін приміщення, їх монтують передовсім на холодних зовнішніх стінах. При стіні утворюється «теплова завіса». Ця термічна ізоляція щільно огортає приміщення і запобігає зволоженню стін {досконалий спосіб, щоб позбутися грибка та вогкості в холодних кімнатах). Панелі дають рівномірне тепло і запобігають його втраті в приміщенні. 2. У кожному приміщенні монтується терморегулятор, за допомогою якого можна встановити потрібну температуру повітря. Це дозволяє значно зменшити витрату електроенергії. 3. Система огрівання з панелями ТЕRМЕХ — цілком безпечна, не вимагає ремонту і консервації. Термін служби – не менше 20 років. Гарантійний термін експлуатації – 3 роки. Під час ремонту приміщень панелі легко демонтуються. Вони мають естетичний вигляд, малопомітні на стінах і не займають багато місця. Завдяки оригінальній конструкції наші панелі не псують стін; за ними не осідає пил. Плити можна монтувати на всіх видах стін, навіть на дерев'яних. 4. Якщо Ви маєте намір збудувати новий дім чи поліпшити опалювальну систему у квартирах, офісах, магазинах, дачах, Вам доведеться користуватися традиційним опаленням, де використовується вугілля чи газ, або ж погодитись на встановлення конвекційних чи олійних калориферів. Все це пов'язано з великими витратами на придбання котла, труб, нагрівальних приладів, здійснення монтажу і навіть на будівництво нового приміщення котельні. Оплата за опалювання газом чи вугіллям дуже висока і постійно зростає. Конвекційні (ТЕНові) та олійні калорифери дуже неощадні в експлуатації. Всі точкові нагрівачі не мають терморегуляторів, що утримують сталу температуру в приміщенні, незалежно від температури назовні.

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Техніко-економічний ефект: Ціна обладнання, вартість монтажу, витрати енергії, коли йдеться про систему ТЕRМЕХ, набагато нижчі, ніж при традиційному опаленні. Багаторічний досвід експлуатації показав, що витрати на опалення при використанні нагрівальних панелей на 15 — 50% нижче в порівнянні з газовим або вугільним опаленням, на 40 — 50% в порівнянні з опаленням ТЕНовими або олійними калориферами.

Опис розробки:
()
Окремі панелі кріпляться до стіни у приміщенні безпосередньо над підлогою і з'єднуються між собою, як кубики LEGO, в довільних зіставленнях в такій кількості, щоб їхня потужність забезпечувала обігрівання приміщення. Довжина панелі становить 0,5 м (90 Вт) або 1 м (180 Вт), висота 13 см, товщина — всього 1,5 см. Ніжки висотою 1,5 см дозволяють прикріпити панель до стінки так, що при цьому залишається вільний простір для руху повітря між панелями і стіною. Панелі служать не менше 20 років. Температура панелей ніколи не перевищує 90°С. Це убезпечує від пожежі і дозволяє монтувати панелі на будь-якій стіні, в тому числі і на дерев'яній. Стальний корпус панелі покритий порошковим лаком будь-якого кольору — згідно з замовленням. Температурою панелей керує терморегулятор, який утримує в приміщенні заздалегідь встановлену температуру повітря (напр., +20°С) з точністю до 1 °С. Основні елементи системи — НАГРІВАЛЬНІ ПАНЕЛІ потужністю 90 Вт (або 180 Вт), поєднані в наборі довільної потужності, необхідної для опалення або додаткового прогрівання приміщення. Панелі живляться від мережі 220 V через ТЕРМОРЕГУЛЯТОР. До нього додається електродріт зі штепселем і двожильний дріт довжиною 3 м. Терморегулятор, залежно від температури в приміщенні і назовні, вмикає і вимикає напругу в наборі панелей. Таким чином він є важливим компонентом теплового комфорту і значно зменшує використання електроенергії. Завдяки застосуванню терморегулятора, панелі працюють в середньому 12 годин на добу. У невеликих приміщеннях терморегулятор можна не застосовувати. Кількість енергії, потрібної для обігрівання невеликої ванної кімнати чи туалету, зовсім незначна. Однак, без терморегулятора неможливо встановити потрібну температуру. Якщо Ви не застосовуєте терморегулятор, необхідно придбати ЕЛЕКТРОДРІТ З ВИЛКОЮ, щоб під'єднати набір до мережі. Наступний елемент нагріваючої системи — З'ЄДНУВАЧІ, що дозволяють під'єднати панелі в наборі на сусідніх стінах, закріпити їх у кілька рядів, зокрема, розташувати їх між меблями. На стиках в розетках, панелях і терморегуляторі струм не повинен перевищувати 10 А. Тому до одного терморегулятора і розетки можна вмикати не більше 20 панелей 90 Вт або 10 шт. 180 Вт. Збільшення кількості панелей може призвести до надмірного нагрівання і підгорання дротів. Останнім елементом набору є ЗАГЛУШКА, якою завершується монтаж набору. Вона забезпечує від ушкодження струмом. У великих приміщеннях іноді потрібно встановити більшу кількість панелей. У такому випадку необхідним додатковим елементом є ПІДСИЛЮВАЧ Z -2, який розділяє їх на дві менші групи, що живляться від двох різних розеток. Обома групами панелей в приміщенні керує тільки один терморегулятор.

Відомості про новизну розробки:


ноу-хау--
1 шт.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Продаж ліцензій
Спільне доведення до промислового рівня
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: