технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ЖАТКИ ДВОХБАРАБАННІ ОБЧІСУЮЧОГО ТИПУ СЛОВ'ЯНКА (УАС-5, УАС-6, УАС-7)


Призначення розробки: Жатка навісна двохбарабанна обчісуючого типу призначена для прибирання всіх колосових та метелочних зернових культур, насінників кормових і лікувальних трав прямим комбайнуванням.

Рекомендована область застосування: Сільське господарство.

Технічна характеристика: Найменування УАС - 5 УАС - 6 УАС - 7 Робоча ширина захвату, м 5 6 7 Вироб. за 1 годину осн. часу роботи, га/год 2,5-3,5 3-4 3,5-5,0 Робоча швидкість, км/год, не більше 7 8 9 Сумарні втрати зерна за жаткою, %, менше 1,5 1,5 1,5 Подрібнені зерна, %, менше 2,0 2,0 2,0 Зерна (насіння) з мікропошкодженнями, %, менше 2,0 2,0 2,0 Чистота бункерного зерна : - При збиранні злакових культур, %, не менше 96,0 - При збиранні насінників трав, %, не менше 65,0 Відносне зниження витрати палива при роботі з комбайном, %, не менше 40 Кількість обслуговуючого персоналу, чол. 1 Габаритні розміри , м - Довжина 2,5 2,5 2,5 - Ширина 5,5 6,5 7,5 - Висота 1,2 1,2 1,2 Маса, кг 1600 2000 2400 Механізм копіювання рельєфу грунту - - +

Переваги перед аналогами: Переваги жаток "Слов'янка": Економічні: 1. Обчісуючий принцип дії жатки дозволяє знизити витрату палива на одну тонну зібраного зерна. 2. Скорочення до мінімуму експлуатаційних витрат за рахунок простоти конструкції, малого числа швидкозношуваних вузлів і деталей. 3. Обчісуючу жатку можна використовувати з справними комбайнами, що практично виробили свій ресурс. 4. Високий ступінь чистоти бункерного зерна знижує витрати на його підробіток. Експлуатаційні: 1. Обчісуюча жатка - універсальна. Її можна застосовувати для прибирання багатьох зернових і кормових культур. 2. Жатка обчісуючого типу відрізняється високою продуктивністю і великою робочою швидкістю, що дозволяє значно скоротити строки збирання врожаю. 3. Жатка ефективно прибирає поля з полеглими рослинами. 4. Мінімальний механічний вплив на зерно забезпечує низький вміст дробленого і мікропошкодженнями зерна. Технічні: 1. Простота в управлінні і конструкції. 2. Відсутність регулювань і налаштувань при експлуатації.

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Опис розробки:
()
Обидва барабана оснащені гребінками. Передній барабан призначений для відображення зерен та транспортування їх в шнекову порожнину. Обчісуючий барабан виконує функцію безпосереднього очісування рослин на корені. Обертання обох барабанів назустріч один одному сприяє створенню вакуумного ефекту, необхідного для вирівнювання стебел рослин в зоні очісу. Шнековий транспортер виконаний у вигляді валу з витками і призначений для транспортування хлібної маси до нахиленої камері. Він оснащений муфтою граничного моменту, що виключає вихід з ладу всіх механізмів приводу при заклинюванні шнека. Робоча зона барабанів і шнека закрита кожухами, що запобігають втраті зерна (насіння). Привід робочих органів обчісуючого пристрою здійснюється за допомогою карданного валу і ланцюгових передач. Жатка агрегатується з комбайном шляхом навішування на нахилену камеру комбайна. Види збираних культур: пшениця, ячмінь, жито, овес, тритикале. Насінники кормових і лікарських рослин: люцерна, еспарцет, вогнище, буркун, конюшина. Принцип дії жатки полягає в обмолоті рослин на корені шляхом їх очісу гребінками, розташованими на обчісуючому барабані жниварки. При цьому стебло рослини захоплюється гребінками і простягається крізь щілину між їх зубами, звільняючись від зерна (насіння). Створена в такий спосіб хлібна маса (що на 80 % складається з вільного зерна (насіння), під дією інерції і повітряного потоку переміщається до шнекового транспортеру і нахиленою камерою подається в молотарку комбайна для домолоту і сепарації.

Відомості про новизну розробки:


ноу-хау--
1 шт.

Результати дослiджень
Забезпечує отримання стабільних результ

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Продаж техничної документації
Створення спільного підприємства
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: