технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ОСОБЛИВОСТІ КАЛІБРУВАННЯ ВИМІРЮВАЛЬНИХ КАНАЛІВ ІНФОРМАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИХ КОМПЛЕКСІВ "РЕГІНА"


Призначення розробки: Розробка призначена для комплексного вирішення завдань в галузі інформатизації та автоматизації енергетики, зокрема, для здійснення безперервного моніторингу і глибокої діагностики поточних і особливо перехідних режимів функціонування електроенергетичних систем і об'єктів.

Рекомендована область застосування: Енергетика.

Переваги перед аналогами: - Запропонована методика калібрування вхідних модулів вимірювальних каналів дозволяє підготувати ІДК "Регіна" до заключної операції налагодження всього комплексу, маючи при цьому максимальну ступінь відповідності метрологічних характеристик вимогам технічних умов. - Стосовно до приладу " Регіна -Ч", що є ядром СМПР, важливою обставиною є наявність фактора точного розрахунку часових затримок, який дозволяє істотно скоротити час на метрологічну атестацію приладу в " Укрметртесстандарті " з використанням робочого еталону часу України, що дає можливість скоротити трудовитрати і відповідно фінансові ресурси на державну метрологічну атестацію приладів "Регіна -Ч".

Стадія завершеності розробки: Підготовлено до впровадження

Опис розробки:
()
Розроблено пристрій моніторингу перехідних режимів, побудований на основі модифікованого інформаційно-діагностичного комплексу (ІДК) "Регіна -Ч", що дозволяє проводити вимірювання частоти, напруги, струму, потужності і їх фазових параметрів в масштабі реального часу із забезпеченням єдиної часової прив'язки поточних вимірювань до GPS. Однією з найбільш важливих складових частин пристрою є вимірювальні вхідні модулі. Вони є невід'ємною частиною вимірювального каналу у вигляді приймачів і перетворювачів, підводяться до них від первинних датчиків сигналів струму і напруги. Сигнал надходить на вхід модуля, трансформується і видається на вхід аналого-цифрового перетворювача (АЦП), де перетворюється в цифровий сигнал (в кодах АЦП) і за допомогою відповідного програмного забезпечення виводиться на екран дисплея для подальшого аналізу. Сучасні апаратні засоби дозволяють з великим ступенем точності проводити вимірювання вхідної величини сигналу.

Відомості про новизну розробки:


ноу-хау--
1 шт.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Продаж техничної документації
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: