технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

АЛЬТЕРНАТИВНІ ЕНЕРГОНОСІЇ З ВІДНОВЛЮВАНОЇ ВУГЛЕВОДВМІСНОЇ СИРОВИНИ. ТЕХНОЛОГІЯ ТА ОБЛАДНАННЯ


Призначення розробки: Інноваційні енергозберігаючі технології водно-теплової обробки сировини та обладнання призначені для застосування на спиртових заводах як альтернативні енергоносії.

Рекомендована область застосування: Харчова промисловість. Спиртова галузь.

Переваги перед аналогами: Найбільш перспективними альтернативними видами енергії є паливні оксигенати на основі біоетанолу. Висока детонаційна стійкість, низька токсичність, можливість виробництва з поновлювальних видів сировини, вільні потужності для виробництва в Україні - все це робить етанол більш привабливим у порівнянні з іншими оксигенатами - МТБЕ, ЕТБЕ та метанолом. Для зменшення енерговитрат пропонуються технології з високою термодинамічною ефективністю, які забезпечують виробництво біоетанолу при витраті 3,8...4,2 кг умовного палива на декалітр. Обладнання та технологія базується на сучасних енерго- та ресурсозберігаючих процесах, що дозволяє знизити на 15-20 % витрату енергоносіїв та збільшити на 2,5...3,0 % вихід товарної продукції з одиниці сировини за рахунок більш повного концентрування летких домішок спирту.

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Техніко-економічний ефект: Інноваційні енергозберігаючі технології водно-теплової обробки сировини впроваджені на більшості спиртових заводів України. Наші спеціалісти приймали участь у розробці нормативно-технічної документації та впровадженні енергозберігаючої технології брагоперегонки та ректифікації спирту на Козлівському, Залучанському, Підгайчиківському, Стадницькому, Стецьківському, Андрушівському, Червонослобідському, Сторонибабському спиртових заводах. Розроблена нормативно-технічна документація для виробництва паливних оксигенатів для Гайсинського, Лужанського, Івашківського, Наумівського, Хоростківського спиртових заводів, Червоненського заводу продтоварів та Узинського цукрового комбінату. За розробленою технологією працює єдиний в Україні завод з централізованої переробки спиртовмісних відходів (Наумівський спиртовий завод). Наші спеціалісти приймали участь у будівництві нових та реконструкції діючих спиртових заводів в Росії, Молдові, Киргизії, республіках Закавказзя, Румунії, Чехії, Словаччині, Монголії та Нігерії.

Опис розробки:
()
Розробка базується на сучасних енерго- та ресурсозберігаючих процесах і дозволяє знизити на 15-20 % витрату енергоносіїв та збільшити на 2,5...3,0 % вихід товарної продукції з одиниці сировини за рахунок більш повного концентрування летких домішок спирту. Пропонуються кращі максимально ефективні та надійні інженерні рішення, які забезпечують конкурентоспроможність на внутрішньому і зовнішньому ринках. Глобальне скорочення запасів природних енергоресурсів вимагає диверсифікації джерел енергії та переходу на використання альтернативних форм енергії. При прийнятті рішень про інвестиції для будівництва нового заводу ключовим критерієм є: вартість і якість обладнання, надійність, експлуатаційні витрати, потужність та вихід товарної продукції з одиниці сировини. Для зменшення енерговитрат пропонуються технології з високою термодинамічною ефективністю, які забезпечують виробництво біоетанолу при витраті 3,8...4,2 кг умовного палива на декалітр. Організуємо виробництво біоетанолу та інших оксигенатів на його основі від проектування до здачі "під ключ". Забезпечуємо швидку розробку та затвердження відповідної нормативно-технічної документації. Ми є одними з провідних в галузі розробки та впровадження у виробництво інноваційних технологій та обладнання з виробництва харчового, технічного спирту та паливного біоетанолу.

Відомості про новизну розробки:
є патентів України -- 8 шт.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Продаж ліцензій
Створення спільного підприємства

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: