технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

СПОСІБ ДОСЯГНЕННЯ ПОРОДНОГО ПОТЕНЦІАЛУ М'ЯСНОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ БУГАЙЦІВ ЧОРНО-РЯБОЇ ПОРОДИ


Призначення розробки: Підвищення продуктивності для реалізації генетичного потенціалу м'ясної продуктивності бугайців молочних порід.

Рекомендована область застосування: Сільське господарство (скотарство).

Технічна характеристика: Основні породні параметри реалізації генетичного потенціалу м'ясної продуктивності включають наступні показники: жива маса при постановці у 20-30 денному віці - 45 кг, жива маса при реалізації у 18-місячному віці - 550-580 кг, середньодобовий приріст - 1,0 кг, маса туші - 310-320 кг, забійний вихід - 59-60 %, вихід м'якоті - 80-82 %, коефіцієнт м'ясності - 4,8-5,2.

Переваги перед аналогами: Згідно породного стандарту для чорно-рябої породи, бугайців цієї поро-ди вирощують до 450-500 кг у 18 місяців і 500-550 кг у 24 місяці. Ці показники на 60-110 кг нижчі від показників вирощування за новим способом до 18 місяців (562 кг)та на 73 кг менші при вирощуванні згідно аналогу до 550-550 кг у 24 місячному (2 річному) віці показників вирощування за новим способом (623 кг у 21 місячному віці) при одночасному скороченні тривалості технологічного циклу вирощування на 3 місяці (від 24 міс. у аналога до 21 міс. згідно нового спосо-бу вирощування).

Стадія завершеності розробки: Підготовлено до впровадження

Техніко-економічний ефект: Застосування розробки забезпечує збільшення виробництва високоякісної яловичини при зменшенні на 40-45 % витрат кормів і енергії на одиницю м'ясної продукції в порівнянні з загальноприйнятою технологією. Економічна ефективність інтенсивного вирощування бугайців забезпечує прибуткове, конкурентос-проможне виробництво високоякісної яловичини в Україні в сучасних ринкових умовах ведення галузі скотарства.

Опис розробки:
()
Спосіб охоплює інтенсивне вирощування бугайців чорно-рябої породи від 1 до 21-місячного віку з використанням молочних, концентрованих, грубих, соковитих, зелених кормів, який відрізняється тим, що в молочний період від 1 до 6 місяців використано високий рівень інтенсивності вирощування телят, за який середньодобовий приріст становить до 1 кг (850-1133 г) за рахунок згодовування кормів з підвищеною біологічною цінністю, що містять вітамінно-мінеральний премікс у складі комбікорму, з подальшим підвищенням середньодобових приростів в період від 7 до 12 міс. до 1100 г (1122-1076).

Відомості про новизну розробки:
є патентів України -- 1 шт.


ноу-хау--
1 шт.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Продаж техничної документації
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: