технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

НОВІТНІ "ЕНЕРГЕТИЧНІ " МАТЕРІАЛИ ТА ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ПОРТАТИВНИХ БАТЕРЕЙ


Рекомендована область застосування: Електронне та електротехнічне обладнання (наприклад: годинники, ліхтарики, калькулятори, комп"ютери, дитячі іграшки, дистанційні пульти, мобільні телефони, відеокамери, тощо).

Технічна характеристика: Характеристики монетних батарей, складених в стандартних типорозмірах: Тип батареї Типорозмір Напруга Ємність В мА-год Літій-іонні акумулятори 2016 4,2 10-15 Li/MnO2 первинні батареї 2016 3,4 110 Лужні Zn/MnO2 батареї 2016 1,6 91 Li/MnO2 первинні батареї 2325 3,4 226 Лужні Zn/MnO2 батареї 2325 1,6 190-250 Характеристики циліндричних батарей, отриманих в стандартних розмірах: тип батареї Типорозмір Напруга Ємність В мА-год Лужні Zn/MnO2 AA 1,6 2600 первинні батареї Carbon/Zing батареї АА 1,6 760 Carbon/Zing батареї D 1,6 5044

Переваги перед аналогами: Різні перспективні активні матеріали, електроліти, сепаратори, електропровідні добавки, тощо можуть бути протестовані в батареях різних систем та типорозмірів. Наприклад, в співпраці з Superior Graphite Co., Chicago, IL були розроблені матеріали для негативного електроду літій-іонного акумулятора з питомою ємністю 400-600 А-год/кг.

Стадія завершеності розробки: Випробувано в режимі дослідної експлуат

Опис розробки:
()
Електрохімічні методи збереження та перетворення енергії мають значний інтерес для багатьох практичних застосувань. Ринок портативних батарей та паливних елементів для електронних пристроїв має сталу тенденцію до розширення. Багато досліджень також присвячено розробці паливних елементів та перспективних батарей для електромобільного транспорту в зв"язку з необхідністю захисту оточуючого середовища. З урахуванням економічного та екологічного аспектів проблеми існує, таким чином, велика потреба в відносно недорогих та екологічно безпечних електродних матеріалах та каталізаторах для акумуляторних батарей та паливних елементів. З іншого боку, існує значне розходження в експериментальних даних, які отрмані в лабораторіях різних наукових центрів та у виробників батарей. Це часто трапляється тому, що більшість наукових лабораторій не мають можливостей виконувати електрохімічні дослідження таких матеріалів в реальних прототипах батарей серійних розмірів.Тому науковці часто не можуть виконати стандартного тестування, необхідного для промисловості. Метою даної частини роботи була розробка надійних, прецизійних та відносно недорогих комплектів лабораторного обладнання для виготовлення експериментальних зразків батарей стандартних промислових розмірів. Київський Національний університет технологій і дизайну (КНУДТ) розробив комплект лабораторного обладнання та технологію збирання монетних елементів типорозмірів 2016 та 2325 для випробування в літій-іонних, літій-полімерних та лужних діоксид-марганцевих батареях, а також новітніх матеріалів для цих типорозмірів батарей. Розроблені також комплекти обладнання та технологія збирання для наступних типів циліндричних батарей: лужні Zn/MnO2 первинні розміру АА; сольові батареї стандартних типорозмірів АА та D. Різні перспективні активні матеріали, електроліти, сепаратори, електропровідні добавки, тощо можуть бути протестовані в батареях різних систем та типорозмірів. Наприклад, в співпраці з Superior Graphite Co., Chicago, IL були розроблені матеріали для негативного електроду літій-іонного акумулятора з питомою ємністю 400-600 А-год/кг.

Результати дослiджень
Відповідає технічній характеристиці

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: