технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ОБҐРУНТУВАННЯ ТА ЕКОЛОГІЧНА СЕРТИФІКАЦІЯ ОРГАНІЧНОГО АГРОВИРОБНИЦТВА


Призначення розробки: Розроблено концепцію екологічної сертифікації, методики органічного землекористування та сільськогосподарського виробництва, методики екологічного маркування органічної продукції. Такі підходи базуються на синергії і методологічних принципах підвищення продуктивності аграрної економіки, впровадженні інструментів цінової, податкової, інвестиційної політики, запровадженні екологічної сертифікації продукції, послуг та здійсненні структурних зрушень у напряму низьковуглецевої економіки.

Рекомендована область застосування: АПК, сільськогосподарське виробництво

Технічна характеристика: Розроблено соціо-еколого-економічне обґрунтування доцільності переходу на органічне аграрне виробництво. Розроблено схеми і методики сертифікації. Розроблено способи екомаркування органічної продукції.

Стадія завершеності розробки: Підготовлено до впровадження

Техніко-економічний ефект: Окупність наступає на 3-й рік залежно від схеми сертифікації

Опис розробки:
()
Одним з найважливіших видів діяльності в плані сумарних вигод для економіки України є сільське господарство та в цілому агропромисловий сектор. Розвиток органічного сектору сільськогосподарського виробництва веде до синергетичних результатів вже у середньостроковій перспективі: збереження земельних ресурсів як природного капіталу нації; збільшення виробництва якісної продукції; диверсифікація в сфері АПК та експорту зернових й готової продукції; створення нових робочих місць; зупинення «вимирання» сільських населених пунктів тощо. Зазначені постулати узгоджуються із практичними і теоретичними положеннями: Концепції збалансованого розвитку агроекосистем в Україні на період до 2025 року; Регламенту комісії (ЄС) Т 889/2008 від 5 вересня 2008 р. «Детальні правила щодо органічного виробництва…»; Закону України «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини» (зі змінами та доповненнями); Настанови ISO/IEC 15288 «Життєвий цикл продукції»; ISO 14062 «Управління навколишнім середовищем. Включення аспектів навколишнього середовища до проектування і розробляння продукції»; ДСТУ 4161-2003 «Система управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги» тощо.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Спільне виробництво,продаж,эксплуатація

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: