технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ПНЕВМОВІБРОСТІЛ ПВСФ


Призначення розробки: Устаткування призначене для переробки та зберігання сільгосппродукції та для очищення зерна.

Рекомендована область застосування: Сільське господарство.

Технічна характеристика: Технічні характеристики: Продуктивність технічна по великоплідному соняшнику по пшениці 1,5 т / рік до 5 т / рік Площа робочої поверхні деки, не менш 2,25 м квадратних Амплітуда коливань деки 3,2 + 0,3 мм Частота коливань деки в хвилину (варіюється частотним перетворювачем) від 234 до 560 Кут подовжнього нахилу деки від 1 ° 40 * до 3 ° 10 * Кут поперечного нахилу деки від 0 ° до 5 ° Кількість вентиляторів 4 шт. Продуктивність вентиляторів, не менш 18000 м кубічних / рік Потужність двигунів вентиляторів 4,4 кВт Потужність двигуна коливання деки 1,1 кВт Габаритні розміри, не більше: - Довжина 2770 мм - Ширина 1480 мм - Висота 1700 мм Маса пневмовібростола 800 кг Число Сходова фракцій продукту 3 Витрата повітря на аспірацію 4500 м кубічних / рік

Переваги перед аналогами: Пневмовібростіл надійно працює кілька років, а окупається за один сезон двічі. Перший раз на озимих, а другий на ярих культурах при площах посіву 500 га і більше. Перевага пневмовібростолів перед машинами типу «Алмаз», «САД», ССФ-1 і т.п. (Падіння зерна у зносячому потоці повітря) легко пояснити - час впливу псевдоожиженного шару на зерно в десятки, а то і в сотні разів більше, ніж у машин, де зерно взаємодіє з потоком у вільному падінні. У процесі руху, зерна на деці пневмовібростола сотні разів змінюють своє положення в омиваному їх потоці повітря, і інтеграл цієї взаємодії - висока якість розподілу по щільності.

Стадія завершеності розробки: Випробувано в режимі дослідної експлуат

Техніко-економічний ефект: Таким чином - пневмовібростол: * Виділяє важковіддільні домішки від насіння культурних рослин; * Сортує насіннєвий матеріал по продуктивності насіння; * Виділяє з насіннєвого матеріалу травмовані, уражені комахами та інфіковані насіння; * Відокремлює паличку від соняшнику; * Розділяє соняшник по кислотному числу (КОН); * Відокремлює легкі фракції (нелущені) зерна рису, проса, вівса від важких (лущені); * Відділяє зародок кукурудзи з дробленного зерна * Виділяє зі злакових культур важкі (камінчики, пісок і т.д.) і легкі компоненти (проросле насіння, екскременти гризунів, ріжки, дикої редьки ...)

Опис розробки:
()
Перший у світі пневмовібростіл розробили брати Уолтер і Едвін Стіл у штаті Техас в 1898 році. З тих пір інженерна думка не придумала більш ефективної машини з розділення сухим способом сипучого матеріалу, частинки якого близькі за розміром, але відмінні за щільністю. Причому, відмінність по щільності при цьому незначна. Суть роботи пневмовібростола проста. Направлене поперечне коливання деки зміщує зерно в напрямку імпульсу коливання, навіть у тому випадку, коли стіл має поперечний кут нахилу. Важкі насіння в процесі коливання займають нижні шари і лежать на деці, а більш легкі виявляються нагорі. Якщо тепер через деку, (вона проникна для повітря), направити вирівняльний потік повітря знизу вгору такої інтенсивності, щоб він підняв легкі зерна, а важкі залишив на хиткій деці, то вони (легкі зерна) почнуть ковзати вниз, тобто в протилежну сторону від руху важких. Залишилося тільки нахилити деку (не змінюючи поперечного кута) в поздовжньому напрямку і зсипати окремо легкі і важкі насіння. В вироблених нами пневмовібростолах є нові технічні рішення, на які отримані патенти Росії та України. Регулювання частоти коливання деки здійснюється за рахунок частотного перетворювача автономного приводу. Регулювання режиму роботи киплячого шару позонного, за рахунок автономних чотирьох вентиляторів, кожен з яких управляється через частотний перетворювач.

Відомості про новизну розробки:
є патентів України -- 1 шт.
є патентів інших країн -- 1 шт.

Результати дослiджень
Відповідає технічній характеристиці

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: