технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

МІКРОБНА БІОТЕХНОЛОГІЯ СИНТЕЗУ ШИРОКОГО СПЕКТРУ ЕНЕРГОНОСІЇВ З ЕКОЛОГІЧНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ОРГАНІЧНИХ ВІДХОДІВ


Призначення розробки: Новітня мікробна технологія дозволяє отримувати одночасно газоподібні, рідкі та тверді види палива при екологічно безпечному зброджуванні змішаних харчових відходів.

Переваги перед аналогами: - Отримання трьох видів енергоносіїв; - постійне відтворювальне джерело для мікробного синтезу водню; - висока ефективність; - висока швидкість; - збережене довкілля.

Стадія завершеності розробки: Потрібна доводка

Техніко-економічний ефект: - Рентабельність альтернативних енергоносіїв; - подальше уникнення постійних витрат на закупівлю традиційних енергоносіїв; - отримані види енергоносіїв можуть використовуватись як для власних потреб підприємства, так і для продажу; - повна заміна на підприємстві традиційних джерел енергії на водень; - створення екологічно чистої зеленої зони на широкому колі підприємств.

Опис розробки:
()
Новітня мікробна технологія являє собою постійне поновлюване джерело для мікробного синтезу водню. Сьогодні водень є найбільш екологічно чистим видом палива, адже єдиним продуктом його згорання є вода. Але вартість видобутку водню в світі дуже висока. За допомогою мікробів також можна утилізовувати харчові відходи і отримати біопаливо. Спеціальний мікробний препарат зменшує масу відходів на 75-95%, при цьому виходить енергоносій водню в промислових обсягах. Відходи утилізуються прямо на місці. На даному етапі розроблена формула і спосіб приготування такого мікробного препарату, організовано його експериментальне виробництво (50 кг на місяць). Розробник також провів лабораторні дослідження та отримав позитивний відгук від 20 потенційних клієнтів. Щоб впровадити технологію на промисловому підприємстві, потрібно 200 тис. доларів. Залежно від обсягу і складності замовлення орієнтовні терміни впровадження рішення складуть 6-18 місяців. За два роки розробник може створити промисловий прототип технології переробки харчових відходів в теплову або електричну енергію. В умовах експериментального виробництва в Україні собівартість 1 кг продукту складе всього 3 долари, а при промисловому виробництві знизиться до 1 долара.

Відомості про новизну розробки:


ноу-хау--
1 шт.

Результати дослiджень
Потрібне доопрацювання

Можливість передачі за кордон:
Продаж техничної документації
Спільне доведення до промислового рівня

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: