технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ТИРИСТОРНИЙ ВИПРЯМЛЮВАЧ (БЛОК УПРАВЛІННЯ ТИП - RC-SL)


Призначення розробки: Блок призначений для управління реверсивним або нереверсивним регульованим трифазним тиристорним випрямлячем в режимах стабілізації струму і напруги, управління кутом відмикання з лінеаризацією регулювальної характеристики, а також для регулювання потужності трифазних нагрівачів та інших процесів, які потребують регулювання діючого значення вихідної напруги.

Рекомендована область застосування: Виробництво і модернізація існуючих випрямлячів для гальванічних ліній типу ТВ, ТВР, ТІ, ТЕР, ВАК, ВАКР і подібних. Установка електрохімічної обробки металів. Використання в аеродромних пускозарядних випрямлячах з вихідною напругою 28В. Регулювання потужності трифазних нагрівачів та інших процесів, які потребують регулювання діючого значення вихідної напруги.

Технічна характеристика: Робота в реверсному режимі RC-S - ні RCD - так Напруга живлення блоку, В - 3-380 + N Частота мережі, Гц - 50 ± 1 Номінальні вихідні напруги випрямляча при роботі без гальванічної розв'язки датчика струму і напруги (перемикається), В - 6; 12; 24; 48 Номінальна вихідна напруга випрямляча при роботі з модулем гальванічної розв'язки датчика струму і напруги, В - до 540 Статична похибка стабілізації вихідної напруги, струму - немає Аналогове завдання, В - від 0 до 10 (або ± 10) Кількість входів аналогового завдання - 2 Дискретність АЦП, біт - 12 Вхідна напруга з датчика струму, мВ - ± 75 Система управління випрямлячем - цифрова, мікроконтролер Установка режимів роботи (стабілізація струму і напруги, регулювання кута відкривання, реверсування полярності випрямляча) - Зовнішні дискретні входи, а також входи по інтерфейсу RS-485 Вибір схеми випрямлення та ін. Настройки-DIP-перемикач на платі управління Точна настройка діапазонів регулювання, коефіцієнтів ПІ-регулятора, початкових і кінцевих кутів регулювання - Змінні резистори на платі управління Кількість датчиків температури випрямляча - 2 Індикація режимів роботи та аварійних ситуацій - Світлодіодна арматура, що підключається по дискретним виходам блоку управління, а також по інтерфейсу RS-485 Ступінь захисту - IP56 Габарити (ВхШхГ), мм - 200х250х100

Переваги перед аналогами: Робота з різними схемами випрямлення - Ларіонова, Горлова, трифазної з вирівнюючим реактором. Шести пульсне або трьох пульсне випрямлення. Можливість незалежного управління 12 тиристорами. Використання в випрямлячах з вихідними струмами від 100 А до 3000 А і більше. Можливість роботи із знижуючим трансформатором з будь-якою групою включення обмоток. Робота з аналоговим завданням 0..10В (опціонально - ± 10 В). Можливість роботи із завданням по цифровому інтерфейсу. Один гальванічно ізольований інтерфейс RS-485 для організації мережі. Один неізольований інтерфейс RS-485 для підключення цифрового пульта дистанційного керування. USB-інтерфейс для налагодження. Можливість автоматичного реверсу полярності випрямленої напруги (при роботі з цифровим завданням). Шунт в якості датчика струму. Гальванічна розв'язка датчика вихідного струму і напруги від схеми управління (опціонально). Вибір режимів роботи та налаштування без застосування додаткового обладнання. Захисне виконання. Проста діагностика несправностей. Швидкодіюча система захисту: захист від перевантаження і К.З. в навантаженні захист від перегріву тиристорів випрямляча захист від пропажі і перекосу фаз.

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Опис розробки:
()
Блоки управління тиристорними випрямлячами виробляються в модифікаціях: RC-S - для управління однією групою тиристорів (нереверсивний випрямляч), RC-D - для управління двома групами тиристорів (реверсивний випрямляч). Моделі RC-SL і RC-DL призначені для роботи в випрямлячах з номінальними вихідними напругами 6, 12, 24 і 48 вольт і припускають використання силового понижуючого трансформатора, підключеного між мережею живлення і випрямним мостом. Для роботи в випрямлячах з більш високими вихідними напругами необхідно застосовувати блоки управління RC-SH і RC-DH, що містять модуль гальванічної розв'язки датчика вихідного струму і напруги. Конструктивно пристрій виконаний у вигляді блоку в герметичному пластиковому боксі, що дозволяє керувати ним в умовах підвищеної вологості і агресивного середовища гальванічних цехів. Всі зовнішні підключення блоку роз'ємні і не вимагають пайки, що спрощує монтаж і зменшує час введення приладу в експлуатацію. Пристрій має систему захисту з індикацією на зовні підключаємою світлодіодною арматурою. При спрацьовуванні захисту включається відповідний дискретний вихід, який також може бути використаний для контролю стану випрямляча пристроєм управління верхнього рангу. Також є можливість підключення пульта дистанційного керування - аналогового або цифрового по інтерфейсу RS-485 - а також побудови мережі по ізольованому інтерфейсу RS-485 для управління або моніторингу роботи групи випрямлячів.

Результати дослiджень
Відповідає технічній характеристиці

Можливість передачі за кордон:
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: