технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

КВАНТУМ-ДІАФАН 30 МАРКА NPK (5-20-5) - РІДКІ СТАРТОВІ ДОБРИВА NPK НОВОГО ПОКОЛІННЯ


Призначення розробки: Спеціальна висококонцентрована композиція макроелементів NPK високої чистоти для підживлення сільськогосподарських культур.

Рекомендована область застосування: - для ґрунтового внесення (в якості стартового добрива при посіві); - для листового внесення для корекції мінерального живлення; - для ґрунтового внесення під час поливу та фертигації.

Технічна характеристика: Склад препарату: Загальний азот (N) ..................5,0% (64г/л) В т.ч.: Амонійний азот..............................5% (64/л) Амідний азот.......................................0% (0/л) Фосфор (P2O5) ...................20,0% (254г/л) Калій (К2О) .............................5,0% (64г/л) Властивості: Густина (при 20 °С) .............1,26-1,28 г/мл рН......................................................6,5-6,7 Температура кристалізації .......... -12,7 °С

Переваги перед аналогами: - чисті прозорі розчини; - висока доступність фосфору для рослин; - відсутність корозії обладнання; - засвоєння за низьких температур ґрунту; - ефективність навіть за умов низьких норм внесення; - 100% розчинні форми азоту, фосфору і калію; - відсутність баластних солей (хлориди та ін.) та домішок; - нейтральний показник рН; - екологічно безпечний; - низька температура кристалізації; - низький сольовий індекс; - 100% ортофосфатна форма фосфору.

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Опис розробки:
()
Ґрунтове внесення. Загальні рекомендації: як стартове добриво для внесення добрив у рядок - мінімум 10л/га, максимум 40л/га. Максимальна ефективність досягається у разі внесення у рядок одночасно з посівом, але можливо також рівномірне внесення в ґрунт (або поверхневе з наступним приорюванням добрив або підґрунтове) з використанням відповідного обладнання. Застереження під час внесення в рядок при посіві. У разі внесення добрива за низької вологості ґрунту , високий рівень нітратів, низький вміст гумусу, на засолених або на легких піщаних ґрунтах рекомендується звернутися за додатковою консультацією до виробника або знизити норму внесення до 10л/га. Позакореневе підживлення. Польові та овочеві культури, фруктові та горіхові дерева, виноградики та інш. Застосувати шляхом обприскування листя рослин у дозі від 2 до 5 л/га у 100-300л/га робочого розчину. Рекомендується виконувати обробки з інтервалом 1-2 тижні залежно від необхідності. Використання поверхнево активної речовини (ПАР) може підвищити покриття листя і збільшити поглинання поживних речовин. Оптимальні умови для листового внесення для більшості культур, як правило, рано вранці або пізно ввечері. Застереження при листовому внесенні. Листове внесення макроелементів (NPK) не може повністю забезпечити рослини необхідною кількістю поживних речовин, що необхідні для нормального росту. Цей продукт може викликати опіки листя, якщо застосовується в більших, ніж рекомендовані дозах або концентраціях. Використовуйте листове живлення тільки як доповнення до звичайної програми ґрунтового живлення. Не рекомендується застосовувати в період високих температур. Використовуйте обприскувачі, що дають якомога менший розмір крапель, для рівномірного покриття робочим розчином листової поверхні. Полив та фертигація. Для приготування поливної суміші треба розчинити 10л препарату не менш ніж у 200 л води (або більше залежно від технології поливу). Загальна витрата препарату при використанні з поливною водою від 10 до 100л/га за період вегетації. При фертигації норма витрати від 1 до 10л на день залежно від агрономіної необхідності. Можливо виконувати сумісне внесення разом із засобами захисту рослин та іншими добривами. Перед змішуванням рекомендується перевірити сумісність препаратів - тестове приготування робочого розчину не повинне давати осад. Можливе незначне помутніння. Наведені рекомендації не є вичерпними, враховуючи широкий спектр можливих варіантів застосування препарату, можливе його використання в іншій спосіб.

Результати дослiджень
Забезпечує отримання стабільних результ

Можливість передачі за кордон:
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: