технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

СПОСІБ ЦИФРОВОГО КОМПЛЕКСНОГО РАДІОПЕЛЕНГУВАННЯ


Призначення розробки: Розробка належить до радіотехнічних систем моніторингу, може бути використана для проведення радіомоніторингу та радіонавігації.

Рекомендована область застосування: Розроблений спосіб цифрового комплексного радіопеленгування може бути впроваджений на всіх підприємствах, пов'язаних із виробництвом апаратури радіомоніторингу та радіонавігації.

Переваги перед аналогами: Запропонований спосіб суттєво відрізняється від своїх аналогів і може бути успішно впроваджений як на вітчизняному ринку, так і за кордоном. Перевагами нового способу цифрового комплексного радіопеленгування є на порядок вища швидкодія пеленгування, висока завадозахищеність і точність (порівняно із прототипом).

Стадія завершеності розробки: Виготовлено дослідний зразок

Техніко-економічний ефект: Запропонована розробка дозволяє підвищити швидкодію пеленгування у 20 разів при забезпеченні середнього квадратичного відхилення оцінки пеленгу 0,03 градуси для вхідного відношення сигнал/шум 0 дБ.

Опис розробки:
()
В основу розробки поставлено задачу вдосконалення за швидкодією та завадозахищеністю кореляційно-інтерферометричних пеленгаторів. В розробці використано багатоелементну антенну решітку, що виконує паралельну просторову селекцію та високоточну оцінку пеленгу з використанням реконструювання просторового аналітичного сигналу, що забезпечить поєднання високої швидкодії і завадозахищеності. Розробка забезпечить можливість пеленгування в реальному масштабі часу джерел завад з шумоподібними короткочасними випромінюваннями при відношенні сигнал/шум - 10 дБ в діапазоні частот 100 МГц-20 ГГц з можливістю ефективної частотної селекції заважаючих сигналів, що забезпечить високу завадозахищеність. Розроблено спосіб, алгоритм роботи та програмну модель цифрового комплексного радіопеленгатора. Потрібне проведення оптимізації та експериментальних досліджень пеленгатора. Результати розробки буде впроваджено на двох приладобудівних підприємствах, а також у навчальному процесі на кафедрі радіотехніки, радіоелектронної апаратури та телекомунікацій. Розробка не потребує значних витрат часу та ресурсів на впровадження.

Відомості про новизну розробки:
є патентів України -- 1 шт.

Результати дослiджень
Потрібне доопрацювання

Можливість передачі за кордон:
Спільне доведення до промислового рівня

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: