технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

НІТРОФІКС П - ІНОКУЛЯНТ ДЛЯ СОЇ НА СУХОМУ СТЕРИЛЬНОМУ ТОРФІ


Призначення розробки: Инокулянт для обработки семян сои на сухом стерильном торфе. Применяют для обеспечения доступным азотом растения и удешевления технологии выращивания бобовых культур и накоплении азота в почве.

Рекомендована область застосування: Различные сельскохозяйственные угодья.

Технічна характеристика: Препаративна форма: Сипкий порошок. Склад: Живі клітини бактерії Bradyrhizobium japonicum та Bradyrhizobium elkanii. Кількість життєздатних клітин: не менше 2,5 109 КУО / г. Термін зберігання: 12 місяців при температурі від +4 до + 25 ° С в захищеному від прямих сонячних променів місці. Безпека: Препарат нешкідливий для людини, теплокровних тварин, комах, навколишнього середовища. Не володіє фітотоксичністю. Упаковка: Пластиковий пакет об'ємом 0,6 кг.

Переваги перед аналогами: - підвищує врожайність сої при первинній обробці на 3,0 ц / га і більше, последущего на 5,5 ц / га і більше; - забезпечує біологічну фіксацію атмосферного азоту; - сприяє накопиченню азоту в грунті; - збільшує вміст протеїну в бобах на 3%; - не вимагає додаткових операційних витрат на застосування на відміну від внесення мінеральних азотних добрив; - рівномірний розподіл зафіксованого азоту по фазах вегетації сої на відміну від азотних добрив; - сприяє ранньому утворенню бульбочок; - є ефективною альтернативою мінеральним азотним добривам і дозволяє заощадити значні кошти.

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Опис розробки:
()
Бульбочкові бактерії проникають в корені бобових рослин через кореневі волоски. У міру просування по кореневому волоску бактерії виділяють слиз, в слідстві, утворюються довгі нитки (або тяжі). Ці утворення, що одержали назву інфекційних ниток, глибоко проникають в корені рослини, де бактерії інтенсивно починають розмножуватися, що стимулює швидке поділ клітин рослини навколо бактеріальних вогнищ, що і призводить до виникнення клубеньков. Взаємодія між бульбочковими бактеріями і бобовими рослинами мають симбиотический характер. Симбіоз - це тісна і тривале співіснування представників різних біологічних видів. Бобові, забезпечуючи бульбочкові бактерії вуглеводами і мінеральними солями, натомість отримують амонійний азот, що утворився в результаті фіксації атмосферного азоту бульбочкових бактерій. Частина засвоєного рослинами азоту залишається в грунті з рослинними залишками.

Результати дослiджень
Забезпечує отримання стабільних результ

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: