технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ТА АЛГОРИТМ ДЛЯ СТВОРЕННЯ КОМПЛЕКТУ ЗАСОБІВ КОМП'ЮТЕРНОГО ЗАСТОСУВАННЯ


Призначення розробки: Ідентифікація рухомого складу; визначення напрямку його руху; реагування на зупинку; підрахунок кількості вагонів; комерційний огляд вагонів; перевірка цілісності вантажу; перевірка відповідності габаритних розмірів вантажу; збір статистичних даних; відеозапис та структурування.

Рекомендована область застосування: Залізничний транспорт, морські термінали.

Переваги перед аналогами: - Завдяки унікальному алгоритму розпізнавання технологія забезпечує якісніше зображення, порівняно з зарубіжними аналогами; - технологія налаштована на вітчизняну нумерацію, на відміну від зарубіжних аналогів, які налаштовані на штрих-коди та зарубіжну нумерацію; - вітчизняні аналоги – відсутні.

Стадія завершеності розробки: Підготовлено до впровадження

Техніко-економічний ефект: - Скорочення витрат на трудові ресурси. Дозволяє зменшити людський фактор при обліку вагонів; - дозволяє на етапі руху розпізнати і автоматично ввести у комп’ютер номери вагонів; - підвищення прозорості обліку перевезень завдяки автоматизованості; - суттєве зменшення часу оформлення вантажів, підвищення ефективності обліку, переміщення; - зниження ймовірності помилок при перевірці рухомого складу, псування та втрати вантажу.

Опис розробки:
()
Наразі функції відстеження, огляду та обліку вантажних складів виконують люди, що зумовлює велику ймовірність корупції, крадіжок вантажу, псування, або втрати вантажу, помилок при перевірці. Український інститут розробив та пропонує до впровадження автоматизовану технологію, яка дозволить усунути вплив людського фактору на дані процеси та забезпечить прозорість операцій підприємства, спрощення документації, збільшення прибутковості. Технологія розпізнає номери вагонів і цистерн на зображеннях. Експериментальна розробка працює на ОС Windows у Dot.Net, оформлюється у вигляді бібліотеки програм. Вже розроблена алгоритмічна реалізація технології, реалізовано експериментальну програму та протестовано на відеозображеннях вагонів та цистерн. Доробка: налаштування технології на конкретний вид зображення реєстраційних номерів, можливе вдосконалення та врахування конкретних побажань замовника. Вартість імплементації залежить від потреб замовника.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж ліцензій

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: