технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ГЕОПОЛІМЕРКОМПОЗИТ


Призначення розробки: Геополімеркомпозит - система гідроізоляційного захисту з одночасним зміцненням підземних споруд (тунелів, шахтних стволів і т.п.). Базова технологія дозволила вирішити проблему надійного хімічного закріплення пливунообразних дезінтегрованних зон, тріщинуватих водонасичених грунтів і тектонічних розломів.

Рекомендована область застосування: Зміцнення слабких і дезінтегрованих грунтів будь-якого ступеня вологості в метрополітенах, вугільних шахтах, дорожньому будівництві, каналізаційних системах, на залізничних і автомобільних дорогах; створення в них антифільтраційних завіс і зміцнення оболонок тунелів.

Переваги перед аналогами: - Гарантує повну гідроізоляцію підземних споруд і комунікацій; - усуває дефекти і зміцнює конструкції і грунти шляхом перетворення останніх в монолітні зони; - зміцнює оболонки тунелів без зменшення їх внутрішніх габаритів шляхом використання вологи оточуючих їх грунтів; - ліквідує потужні активні течі води крізь конструкції.

Стадія завершеності розробки: Виготовлено дослідний зразок

Опис розробки:
()
Ін'єкційна технологія в будівельній сфері широко поширена в світовій практиці. Фірми Sika, MC-Bauchem, Dow-Chemical, Desoi і ін. виготовляють матеріали для вирішення типових проблем. Український інститут пропонує комплект ін'єкційних композицій на різних основах (більше 40 составів) для вирішення проблем гідроізоляційного захисту з одночасним зміцненням підземних споруд з мінімальними економічними витратами. Технологія зміцнення грунтових масивів включає буріння свердловин, облаштування ін'єкторів і ін'єктування рідких складів з клеючими властивостями на мінеральній і полімерній основі за заданою програмою, що включає попередню обробку грунтів, заповнення пустот, фільтрацію через поровокапілярну середу і здатність складів до мікрогідророзривів пливунообразних середовищ. Технологія створення антифільтраційних завіс відрізняється від технології зміцнення ґрунтів, в основному, зниженням вимог до клеючої здатності і підвищенням вимог і водонепроникності составів, які ін'єктуються. Технологія зміцнення оболонок тунелів базується на формуванні міцного шару геополімеркомпозита заданої товщини на зовнішній стороні оболонки тунелю, який міцно приклеюється до неї і створює монолітну стовщену оболонку, приймаючу на себе гірське і гідростатистичний тиск. Як правило, при цьому створюється додатковий гідрозахист тунелю. Розроблені матеріали конкурентоспроможні на світовому ринку. У різних конкретних ситуаціях вдається істотно зменшити вартість робіт у порівнянні з типовими рішеннями.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж ліцензій
Спільне доведення до промислового рівня
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: