технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ФІЛЬТРИ НЄМЦОВА


Призначення розробки: Призначені для очищення: - пилових викидів в атмосферу; - запиленого повітря, що подається в приміщення і пости керування, в компресори і двигуни; - масла в двигунах і компресорах; - уловлювання дрібних фракцій сухого молока, цементу, гіпсу і т.д. з вентиляційних систем.

Рекомендована область застосування: Різні системи фільтрації.

Технічна характеристика: Відрізняються малими габаритами, простотою конструкції і надійністю, легкістю регенерації, високою ефективністю очищення (96-99%), великою пилоємністю (близько 10 кг / м3), низьким гідравлічним опором (близько 500 Па). Не вимагають подачі рідини, стислого повітря та ін. Для регенерації і фільтрування. Впроваджені в багатьох країнах світу і запатентовані в Німеччині, Японії, Франції, Швеції, Австрії та ін.

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Техніко-економічний ефект: Витрати часу на регенерацію складають близько 1 хвилини, тривалість міжрегенераційного циклу від декількох годин до декількох тижнів. Фільтри працюють в автоматичному або ручному режимах. Виготовляються стосовно конкретних умов експлуатації, фільтрувальний шар виконується в залежності від виду і концентрації пилу, температури і вологості газів, що очищаються і ін.

Опис розробки:
()
Фільтр виконаний у вигляді циліндричного корпусу, всередині якого розміщена насадка з ворсистих текстурованих ниток, закріплених кінцями до верхніх стаціонарних грат і нижньою рухомою. При фільтруванні решітки здавлюють нитки, утворюючи при цьому товстий фільтрувальний шар, проходячи через який газ або рідина очищаються від домішок. У верхній частині фільтр забезпечений механізмом регенерації, який забезпечує очистку насадки, а також фіксацію нижньої решітки на заданому рівні в процесі фільтрування. Пил, що осів в ворсинках ниток, падає в мішок по зазорах, розташованих між рядами витягнутих в струни ниток. Потім очищені нитки здавлюються гратами, і цикл повторюється.

Результати дослiджень
Забезпечує отримання стабільних результ

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: