технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

МІКРОБНА БІОТЕХНОЛОГІЯ СИНТЕЗУ МОЛЕКУЛЯРНОГО ВОДНЮ З ЕКОЛОГІЧНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ОРГАНІЧНИХ ВІДХОДІВ


Призначення розробки: Український інститут пропонує ефективне рішення для отримання водню з харчових відходів.

Рекомендована область застосування: Харчові виробництва, компанії переробки відходів, продуктові ринки, харчові підприємства, готельні мережі, муніципалітети.

Технічна характеристика: Препарат має високу доходність: - вихід корисних продуктів на 1 т відходів: ~160 m3 суміші газів молекулярного водню, ~150 кг твердого палива; - чистий вихід біогазу на 1 тонну відходів: H2 – 123000 л, CH4 – 60000 л.

Переваги перед аналогами: - Легка переробка відходів у енергоресурси (3-7 днів на переробку; деструкція - до 95%); - необмежене зберігання та легкість транспортування препарату.

Стадія завершеності розробки: Провірено в лабораторних умовах

Опис розробки:
()
Пошук альтернативних екологічно чистих джерел енергії - одна з найбільш актуальних проблем людства. Найбільш перспективним та екологічно-чистим видом палива є молекулярний водень. Його горіння призводить до утворення екологічно чистого кінцевого продукту - води. Проте сучасні технології мають ряд недоліків: неможливість отримання дешевого водню; фізико-хімічні технології є високовартісними; мікробіологічні процеси – недостатньо стабільні та відтворювані. Запропоноване ефективне рішення: сухі мікробні пеллети для індустріального використання, що дозволяють легко та в 5 разів швидше звичайних технологій переробляти харчові відходи на енергоресурси. Стадія проекту: створена дослідно-промислова технологія; створено діючий макет установки з переробки змішаних харчових відходів (ЗХВ) з отриманням трьох видів енергоносіїв; наявна міні-лінія для виготовлення 50 кг/місяць сухого мікробного препарату; узгоджений дослідно-промисловий експлуатаційний регламент. Проект потребує стартових інвестицій у розмірі 550 тисяч доларів за 70% долі у компанії для розвитку на одному ринку (регіон, країна), термін – 1 рік.

Результати дослiджень
Відповідає технічній характеристиці

Можливість передачі за кордон:
Створення спільного підприємства

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: