технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ЗАСОБИ ПРОСТОРОВОЇ ЕКСТРАПОЛЯЦІЇ У ЗАДАЧАХ ВІДТВОРЕННЯ ДАНИХ МОНІТОРИНГУ


Призначення розробки: Розроблені засоби дають змогу розраховувати значення показників та оцінювати стан земель на територіях, не охоплених режимними стаціонарними спостереженнями. Впровадження запропонованих емпіричних моделей у практичній діяльності водогосподарських, землевпорядних, природо-охоронних та інших зацікавлених організацій дозволить раціонально використовувати дані моніторингу, підвищити ефективність використання осушуваних земель.

Рекомендована область застосування: Розроблені емпіричні моделі можуть ефективно використовуватися для відтворення даних моніторингу осушуваних ґрунтів і, як наслідок, для картографування осушуваних земель, оцінки родючості ґрунтів та продуктивності осушуваних сільськогосподарських земель, розробки природоохоронних заходів на осушуваних землях, інших завдань, пов’язаних з просторовим аналізом меліорованих земель. Отримана інформація може надаватися землекористувачам з метою удосконалення та підвищення ефективності діяльності в галузі сільського господарства, землеробства, еколого-меліоративного моніторингу, землеустрою та охорони довкілля.

Стадія завершеності розробки: Розроблено робочу документацію

Опис розробки:
()
Застосування методів кореляційного та регресійного аналізу моніторингових та спеціальних даних дало змогу підтвердити гіпотезу про наявність і можливість кількісного опису явища квазісинхронності умов формування властивостей ґрунтів у територіально розрізнених пунктах осушуваних масивів. Отримані наукові результати вирішують наступні завдання: виявлення основних багаторічних стохастичних закономірностей трансформованих діяльністю людини режимів осушуваних ґрунтів; встановлення імовірнісних параметрів розподілів показників стану осушуваних ґрунтів; розробки емпіричних математичних моделей динаміки і просторової мінливості ґрунтових змінних в різних пунктах осушуваних територій.

Результати дослiджень
Забезпечує отримання стабільних результ

Можливість передачі за кордон:
Спільне доведення до промислового рівня

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: