технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ВІРТУАЛЬНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ ЗАХИСТУ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ


Призначення розробки: Віртуальні комплекси актуальні для підприємств металургійної, гірничовидобувної промисловості, транспорту, установам, що займаються проектуванням ЕМС, в тому числі САПР, виробникам електротехнічного обладнання, а також навчальним установам вищої школи при підготовці фахівців, перепідготовці, підвищенні кваліфікації наукового і технічного персоналу.

Рекомендована область застосування: Підприємства гірничодобувної, металургійної промисловості, транспорту та інші з насиченим парком складних технічних об'єктів, вищі навчальні заклади та організації, що проводять підготовку та перепідготовку фахівців з технічних спеціальностей, науково-дослідні лабораторії.

Переваги перед аналогами: Характерні ознаки віртуального лабораторного комплексу (ВЛК) є: можливість проведення досліджень в реальному масштабі часу; імітація досліджуваних модельованих об'єктів з високим ступенем реалізму; можливість інтерактивної дії на досліджувані модельовані процеси.

Стадія завершеності розробки: Підготовлено до впровадження

Опис розробки:
()
Віртуальний лабораторний комплекс (ВЛК) з дослідження систем захисту АД містить програмні блоки: головний модуль, модулі мережі та параметрів АД, які утворюють інтерфейс користувача. ВЛК забезпечує функції, що дозволяють здійснювати шляхом моделювання ітеративний вплив на параметри процесів лабораторного стенду: - ініціалізацію і деініціалізацію модулів мережі і параметрів АД; - проведення усіх обчислень, що виконуються ВЛК на базі підсистем "Модель АД", "Модель захисту", теплової моделі, тощо); - прийом інформації, що надходить від інших модулів та управлінням потоками даних; - оперативне збереження розрахункової інформації та виведення її на екрані дисплею; - ітеративний вплив на хід фізичних процесів, що імітуються; - ініціалізацію початкових значень величин, які забезпечують початковий стан допоміжних параметрів ВЛК. Для оперативного контролю за параметрами, які характеризують роботу електромеханічної системи з боку мережі і двигуна, призначений блок індикації, який містить індикатор періоду у якому здійснюється розрахунок миттєвих значень та діючих значень напруги і струму, а також температури обмотки статора АД у якій струм є максимальним. Розрахунок цих значень реалізовано у головному модулі ПЗ. Розроблені структури алгоритмічного і програмного забезпечення відповідають вимогам і забезпечують можливість відпрацювання найпростіших навичок захисту електромеханічних систем з АД.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Спільне доведення до промислового рівня

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: