технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

МЕТОД ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОЦЕСУ ПЕРФОРАЦІЇ ОБСАДНИХ ТРУБ


Призначення розробки: Метод применяется при изготовлении фильтров для скважин с полипропиленовым покрытием на этапе промышленного тестирования.

Рекомендована область застосування: Промисловість. Сільське господарство. Охорона навколишнього середовища. Будівництво.

Переваги перед аналогами: Отримання максимальної кількість води з свердловин з мінімальними механічними домішками при максимальному експлуатаційному ресурсі. Оптимізує виробництво фільтрів для свердловин з поліпропіленовим покриттям в промисловості, шляхом врахування достатнього дебіту води при встановленні в водоносний шар та потрібної міцності труби води з нанесеним фільтрувальним елементом при встановленні в свердловину Підвищення ефективності роботи дренажних елементів, що використовуються в сільському господарстві та будівництві. Запропонована методика перфорації дренажних елементів з урахуванням міцності каркасу. Перфорація аераційних елементів, що використовуються в очисних спорудах та аеротенках в галузі охорона навколишнього середовища. Розрахунки для перфорації аераційних елементів.

Стадія завершеності розробки: Підготовлено до впровадження

Техніко-економічний ефект: Підвищення дебіту свердловин за рахунок максимально допустимого співвідношення отворів, утворених в процесі перфорації, до загальної площі поверхні обсадної труби. Збільшення відсотку якісного фільтру для свердловин. Зменшення грошових витрат при руйнуванні фільтрувальної колони. Збільшення продуктивності виробництва за рахунок зменшення часу на перфорацію груби заданих параметрів

Опис розробки:
()
Розроблений та досліджений метод оптимізації процесу перфорації обсадних труб шляхом визначення поєднання параметрів циклу з прив'язкою до координатних верстатів, що забезпечує оптимальне розташування отворів та визначення їх розмірів з урахуванням забезпечення достатнього дебіту води при встановленні в водоносний шар та потрібної міцності труби води з нанесеним фільтрувальним елементом при встановленні в свердловину, що характеризують його ефективність. Змінними параметрами є: тип, товщина, довжина та діаметр труби. Необхідність в такому методі обумовлена тим, що традиційно використовуються для цих цілей методики і програми засновані на практично сформованому підході з середнім діаметром отворів не можуть враховувати збалансованість міцності труби для фільтру та дебіту свердловини. Принципово дана технологія відносно проста. Опираючись на розрахункову модель робочого процесу, слід прорахувати кілька робочих точок при постійній частоті обертання ротора п, задаючи відповідні граничні умови на вході і виході. Потім, спираючись на них, будується потрібна конфігураційна сітка. Запропонований метод планується оптимізувати шляхом врахування типових залежності змін складу шарів ґрунту та дебіту водоносних шарів.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Спільне доведення до промислового рівня

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: