технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ЕНЕРГООЩАДНІ ТЕХНОЛОГІЇ ФАРФОРОВИХ ВИРОБІВ РІЗНОГО ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ


Призначення розробки: Призначений для використання профільними вітчизняними підприємствами, забезпечує суттєве зниження енергетичних витрат та розширення сировинної бази виробництва.

Рекомендована область застосування: На підприємствах які виготовляють фарфор різного призначення (господарчо-побутове, санітарно-будівельне, електротехнічне).

Переваги перед аналогами: Перевагою розроблених технологій є зниження температури випалу виробів: санітарно-технічних на 50°С, господарчо-побутових на 100°C і електротехнічних на 200°С та виключення фритування полив у порівнянні з існуючими технологіями, а також використання альтернативної мінеральної сировини України, що визначає ефект енергоощадження та виключення залежності вітчизняних виробників від імпорту сировини. Розроблені сировинні композиції мас та нефритованих полив адаптовані до найбільш ефективних та поширених методів формування у виробництві фарфору різного функціонального призначення. Технологічні параметри виробництва забезпечують здійснення повного циклу виготовлення виробів господарчо-побутового, санітарно-будівельного та електротехнічного призначення, які відповідають вимогам діючих стандартів.

Стадія завершеності розробки: Провірено в лабораторних умовах

Опис розробки:
()
Розробка втілює ідею щодо реалізації принципів енергоощадження та імпортозаміщення у високоенергоємному та матеріалоємному виробництві фарфору різного функціонального призначення. Інтенсифікація спікання та фазоутворення в умовах низькотемпературного синтезу фарфору забезпечується завдяки прискореному утворенню розплаву, спрямованому регулюванню його властивостей за рахунок комплексного хімічного модифікування композицій мас та полив.

Відомості про новизну розробки:
є патентів України -- 6 шт.

Результати дослiджень
Забезпечує отримання стабільних результ

Можливість передачі за кордон:
Спільне доведення до промислового рівня

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: