технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ТЕХНОЛОГІЯ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МОДИФІКУВАННЯ РОЗПЛАВІВ ПРЕЦИЗІЙНИМИ КОМПЛЕКСНИМИ БРИКЕТОВАНИМИ МОДИФІКАТОРАМИ


Призначення розробки: Український інститут розробив та пропонує до впровадження технологію та обладнання для виробництва високоміцного чавуну з кулястим графітом - одиного з найбільш перспективних литих конструкційних матеріалів для широкого кола виробів машинобудування.

Рекомендована область застосування: Виробництво чавунного литва.

Переваги перед аналогами: Модифікування розплавів валкових чавунів Fe-Сі-Mg брикетами має наступні переваги: - підвищення характеристик міцності чавуну до 825-848 МПа, при міцністі чавуну серійної виплавки не більше 755 МПа; - збільшення стійкості валків на 15-20 % при порівнянні валків ЛШД-41, відлитих із застосуванням Fe-Сі-Mg порошкових модифікуючих брикетів, та валків з високоміцного чавуну серійного виробництва ЛШ-41.

Стадія завершеності розробки: Підготовлено до впровадження

Опис розробки:
()
Український інститут розробив спосіб забезпечення високої міцності чавунних сплавів через введення модифікаторів другого роду (інокуляторів), що дозволяють з високим ступенем надійності і передбачуваності направленно впливати на процеси кристалізації та досягати потрібних властивостей металу. Розробник пропонує проводити модифікування невеликими присадкими Мg, Сa, Y, Се та ін. рідкоземельними металами, завдяки чому досягається оптимальна куляста форма графіту у чавуні. Найбільш ефективний сфероідизуючий елемент – магній, тому що тільки він забезпечує найбільш правильну форму кулястих включень графіту в чавуні різного складу, повна сфероідизація графіту в чавуні відбувається вже при 0,03% Мg. Для інших сфероідизуючих елементів їх вміст в чавуні повинен бути в ~ 2 рази більше. Наявні ресурси розробника для реалізації проекту: - технологічна і технічна документація на виготовлення порошкових брикетованих модифікаторів; - технологічна інструкція на технологію модифікування сталі з використанням порошкових дротів; - наявна вітчизняна сировина для організації виробництва брикетованих модифікаторів; - багаторічний науково-практичний досвід; - науково-технічна команда. Пропозиції розробника для співпраці: - впровадження технології модифікування розплавів чавунів порошковими брикетованими модифікаторами; - організація серійного виробництва брикетованих модифікаторів; - впровадження технології модифікування розплавів сталі порошковим дротом.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Спільне доведення до промислового рівня

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: