технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ПРИЙМАЧ ДЛЯ ПОШУКУ УШКОДЖЕНЬ У СИЛОВИХ КАБЕЛЯХ "ПОИСК-2016"


Призначення розробки: Для виявлення місць пошкоджень будь-якого типу в будь-яких силових кабелях напругою (0,4-35) кВ електроакустичним і індукційним методами.

Рекомендована область застосування: Контроль параметрів кабельних ліній.

Технічна характеристика: Загальні дані Методи пошуку ушкодження - електроакустичний імпульсний і індукційний. Індикація - осцилографічна (по екрану графічного рідкокристалічного індикатора) іслуховая (по звуку в головних телефонах). Найбільша глибина залягання кабелю при визначенні його траси, м, - 10 Похибка визначення траси кабелю (при глибині залягання 1 м), м, не більше, - ±0,05; Найбільша глибина залягання кабелю при пошуку пошкоджень: електроакустичним методом, м, - 5; індукційним методом (режим "петлі"), м, - 3; Похибка визначення місця пошкодження (при глибині залягання кабелю 1 м), м, не більше: електроакустичним методом, м, - 0,25; індукційним методом (режим "петлі") м, - 1 Параметри підсилювача акустики Коефіцієнт посилення, дБ - регульований від 0 до 100 Кількість ступенів регулювання - 100 Смуга пропускання по рівню 3 дБ, Гц-150 - 3000 Вхідний опір, МОм, - 10 Рівень шумів (розмах), приведений до входу, мкВ, не більше - 6 Параметри каналу синхронізації Чутливість до імпульсного магнітного поля, мА / м, не менше - 5 Регулювання порога чутливості,% - від 1 до 95 Смуга пропускання за рівнем - 3 дБ, кГц - від 1 до 20 Параметри індукційного приймача Частоти настройки, Гц, - 160 до 11000 Гранична чутливість до магнітного поля при відношенні сігнап/шум 6 дБ, мкА/м, - не більше 50 Смуга пропускання цифрового фільтра, Гц, не більше: за рівнем -ЗдБ - 9 за рівнем -2дБ - 10 Параметри джерела живлення Джерело живлення - 5 Ni-МН акумулятора розміру АА напругою 1,2В і ємністю 1,3 А год. Номінальна напруга живлення, В - 6 Струм, мА, - 70-190 Тривалість роботи без підзарядки, година, - 10-20 У приймачі є можливість оперативного контролю напруги живлення. Приймач комплектується адаптером зарядного пристрою з живленням від мережі 220В / 50Гц. Час заряду повністю розрядженого акумулятора - 10-12 годин.

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Опис розробки:
()
, Приймач використовується: для визначення електроакустичним методом місця пошкодження підземних силових кабелів при искровом пробої жили на оболонку (МП для визначення електроакустичним методом місця пошкодження підземних силових кабелів при глухому однофазному замиканні жили кабелю на оболонку (виду ІП); МП виду ДОЗ); для вирішення електроакустичним методом завдання вибору певного кабелю з пучка відкритих кабелів; визначення місць поганого контакту оболонки з кабельною муфтою; визначення траси кабелю і пошуку місця пошкодження індукційним методом; визначення глибини залягання кабелю; визначення місця витоку в ізоляції оболонки кабелю із зшитого поліетилену або газопроводу потенційним методом на постійному і змінній напрузі; визначення місця витоку в ізоляції жили низьковольтного кабелю на грунт потенційним методом. Приймач призначений для роботи в складі пересувних електротехнічних лабораторій, що мають в своєму складі генератор електроакустичних ударних хвиль (ГАУВ) з параметрами: ємність накопичувача для визначення місця пошкодження виду ДОЗ-300-400 мкФ при зарядному напрузі (5-10) кВ; частота імпульсів 0,2-1 Гц. Цей варіант ГАУВ придатний для виявлення місць пошкоджень типу ДОЗ. Для визначення пошкоджень типу ІП - ємність накопичувача може бути знижена до 1-5 мкФ. Крім цього для визначення траси прокладки кабелю на місцевості потрібно генератор звукової частоти потужністю не менше 20 Вт з окварцованние частотами від 160 до 11000Гц (наприклад, генератор ГЗЧ-2500). Для визначення місць пошкодження в кабелях типу міжфазне замикання потрібно генератор звукової частоти, частотою (160-11000) Гц, потужністю від 100Вт (наприклад, ГЗЧ-2500).

Результати дослiджень
Відповідає технічній характеристиці

Можливість передачі за кордон:
Створення спільного підприємства
Реалізація готової продукції
Спільне виробництво,продаж,эксплуатація

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: