технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ИНФОРМАЦИОННО-ИЗМЕРИТЕЛЬНЫЙ КОМПЛЕКС ПУЛЬС-КАРДИОЛОГИЧЕСКОЙ ДИАГНОСТИКИ


Призначення розробки: Діагностика існуючого стану серцево-судинної системи; Візуалізація пульсових процесів в різних ділянках тіла; Контурний аналіз пульсових кривих; Діагностика ендотеліальної дисфункції; Визначення швидкості розповсюдження пульсових хвиль; Визначення ригідності судин; Визначення біологінного віку судин; Кардіологія 4-го покоління на 12 відведень; Порушення ритму з візуалізацією результатів; Психоемоційний стан та динаміка змін; Прогноз виникнення кардіо-васкулярних подій; Контроль параметрів здорового способу життя.

Рекомендована область застосування: Медицина. Кардіологія (діагностика).

Технічна характеристика: Смуга частот інформаційного сигналу 0,5-150 Гц; Постійна часу - 4.5 сек; Час проведення дослідження - 5 хв; Живлення через USB-інтерфейс;

Переваги перед аналогами: Головними перевагами застосування способу в медичній практиці є широка інформаційна база, висока надійність, неінвазивність, атравматичність, безпечність, низька енергетика отримання інформаційного сигналу та метод перетворення, які дозволяють адекватно відтворювати та аналізувати досліджувані процеси.

Стадія завершеності розробки: Підготовлено до впровадження

Опис розробки:
()
Робота комплексу базується на фотометричному способі діагностики. Використання в складі інформаційного комплексу сучасних засобів електронно- обчислювальної техніки дозволяє отримувати не тільки кількісні значення окремих параметрів, а і розпізнавати образи, що при дослідженні серцево-судинної системи дозволяє вирішити надзвичайно широке коло задач, включаючи постановку діагнозу, формування бази даних для довгострокового моніторингу, використання хмарних технологій. Крім високої інформативності прилад дозволяє виконувати дослідження на протязі тривалого часу без впливу на перебіг досліджуваних процесів. Це дає можливість аналізувати досить тривалі відрізки записів пульсу, що в свою чергу дозволяє відслідковувати та давати цифрову або кількісну оцінку не тільки окремих компонентів пульсових кривих, які носять самостійний характер, а, за аналогією з ритмологічним підходом до динаміки серцевої діяльності, з'являється можливість визначити вплив нервової та гуморальної регуляції на скорочувальну активність як судинної системи, так і серця. Аналіз повільних процесів у серцево-судинній системі може надати можливість виявити динаміку, яка пов'язана зі збудженням вазомоторного центру в центральній нервовій системі, гуморальний та метаболічний вплив на клітини гладких м'язів судинних стінок, які дуже чутливі до нього, тощо. Високі прогностичні можливості дозволяють виявити ймовірність настання серцево-судинних подій за 5-6 років до їх клінічних проявів та уникнути незворотних наслідків.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Спільне доведення до промислового рівня
Спільне виробництво,продаж,эксплуатація

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: