технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

NewVision


Призначення розробки: Проект New Vision спрямовано на розробку нових комплексних методик запобігання короткозорості, персоналізованих за допомогою machine learning. У ході проекту було розроблено мобільний додаток-асистент для самостійного тренування зору, а також прототип та першу партію тренажерів для зору.

Рекомендована область застосування: Цільовою аудиторією продукту являються офісні працівники.

Переваги перед аналогами: Альтернативним рішенням проблеми короткозорості та далекозорості являється класичне тренування зору, яке займає багато часу та не дає швидких результатів та вимагає регулярних дороговартісних сеансів у лікарів-офтальмологів. На даний час прямих аналогів додатку-асистенту не існує. Конкурентна перевага розробленого продукту полягає у створенні більш швидкої та ефективної методики тренування зору, яка скорочує час на тренування, дає змогу тренуватися дома та дозволяє обмежитись регулярними консультаціями у офтальмологів.

Стадія завершеності розробки: Виготовлено дослідний зразок

Техніко-економічний ефект: Тренажер створений спеціально під додаток-асистент значно дешевший аналогічних на ринку, а у комплексі з додатком дозволяє скоротити час щоденного тренування і зробити його більш ефективним.

Опис розробки:
()
У світі існує понад 285 мільйонів короткозорих людей, які не мають часу на класичні тренування зору, що займають багато часу і зазвичай не приносять бажаних результатів через універсальний підхід, що застосовується до всіх хворих. На даний момент ринок не має схожого комплексного рішення. Український університет пропонує дешеве та інклюзивне рішення, яке полегшує синдром "втомленості ока" за допомогою використання тренажеру та мобільного додатку. Взаємодія користувача з додатком відбувається за допомогою звукових та вібраційних сигналів, що дає змогу кожному бажаючому тренуватися в домашніх умовах та за індивідуальною програмою, підібраною додатком-асистентом.

Результати дослiджень
Потрібне доопрацювання

Можливість передачі за кордон:
Продаж ліцензій

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: