технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ТЕХНОЛОГІЯ "ТЕПЛІ СТІНИ" - ЕНЕРГОАКТИВНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ


Призначення розробки: Технологія вирішує проблему зростаючих витрат на опалення / кондиціонування житлових та промислових будівель шляхом підвищення їх енергоефективності за рахунок зменшення втрат тепла та отримання додаткової теплової та електроенергії.

Рекомендована область застосування: Компанії з будівництва житлових та промислових будівель, комунальні підприємства, власники індивідуальльних помешкань.

Переваги перед аналогами: Використання пасивної теплоізоляції, наприклад пінопласту, малоефективно, блокує природну вентиляцію стін, призводить до утворення грибка. Це веде до руйнування стін, через що пінопласт в розвинених країнах практично не застосовується. Інноваційність "Теплих стін" базується на застосуванні геліопрофиля (панелей), які являються подальшим розвитком існуючих геліосистем та ФЄП з застосуванням передових рішень, які застосовуються для термостабілізації космічних апаратів. Рішення допомагає: - економити значні кошти - знижує витрати на опалення/охолодження будівель; - отримувати гарячу воду для обігріву та побутових потреб; - отримувати електроенергію від Сонця (ФЕП); - отримувати додатковий прибуток за програмою "Зелений тариф"; - підвищити комфорт в житлових і робочих приміщеннях.

Стадія завершеності розробки: Випробувано в режимі дослідної експлуат

Техніко-економічний ефект: Застосування сезонного теплового акумулятора дозволить знизити витрати енергоносіїв для опалення будівель за рахунок накопичення теплової енергії від сонця та віддачу її за потреби впродовж опалювального сезону.

Опис розробки:
()
"Теплі стіни" - технологія підвищення енергоефективності будівель шляхом додавання в існуючу систему кліматизації енергоактивних теплоізолюючих елементів (панелей та геліоколекторів нового покоління). Ці панелі одночасно виконують функції декоративні декорування, утеплювача та активного перетворювача теплової і сонячної енергії. Отримана в результаті гаряча вода використовується для гарячого водопостачання та опалення як додаткове джерело тепла. Технологія дозволяє скоротити витрати на опалення і гаряче водопостачання в 2,5 - 3 рази, і додатково отримати електроенергію яка може віддаватися в мережу за "зеленим тарифом". Інтеграція з сучасними IT технологіями розумного будинку дозволить якісно та оперативно управляти мікрокліматом в приміщеннях, оптимально витрачати енергоресурси, вести облік і прогнозувати їх споживання в залежності від режиму використання приміщень і прогнозу погоди. Елементи "Теплих стін" вже випробувані на декількох об'єктах і показали свою ефективність.

Результати дослiджень
Готове до впровадження

Можливість передачі за кордон:
Продаж ліцензій
Спільне доведення до промислового рівня

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: