технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

УНІВЕРСАЛЬНА СТАНЦІЯ РАДІОРЕЛЕЙНОГО ТА ТРОПОСФЕРНОГО ЗВ'ЯЗКУ


Призначення розробки: Універсальна станція цифрового зв'язку багатоінтерфейсного типу призначена для організації бездротового зв'язку у сантиметровому діапазоні частот на основі створення радіорелейних ліній зв'язку прямої видимості, або тропосферних ліній зв'язку на закритих інтервалах. При створенні тропосферних ліній традиційно використовується ефект віддзеркалення сантиметрових радіохвиль від неоднорідностей турбулентних шарів тропосфери, що дозволяє забезпечувати надійний зв'язок в умовах відсутності прямої видимості.

Рекомендована область застосування: - Забезпечення радіорелейного зв'язку на відстані до 35-50 км і тропосферного зв'язку до 120-150 км з передачею цифрової інформації зі швидкостями від 1 до 20 Мбіт/с між командними пунктами в оперативно-тактичній та тактичній ланці управління ЗСУ. Організація оперативного зв'язку в інтересах Міністерства з надзвичайних ситуацій при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру; - організація основних і резервних напрямків в технологічних і спеціальних мережах зв'язку; - організація зв'язку у малонаселених та важко-доступних районах.

Переваги перед аналогами: - Модульний принцип побудови; - малогабаритність станції; - швидкість розгортання станції (до 15 хв.); - використання комунікаційного протоколу Nitree-dual-slave, стійкого до нестаціонарних умов тропосферного розсіювання радіохвиль; - використання сучасних технологічних телекомунікаційних рішень (SDR-software Defined Radio, адаптація часових, частотних, просторових, поляризаційних та швидкісних параметрів); - мінімізація впливу багатопроменевості: (модуляція, додаткове рознесення у часі та по поляризації, прийом з використанням еквалайзеру та додетекторного складання, адаптація по швидкості); - можливість конвергенції з сучасними мультисервісними територіально-розподіленими телекомунікаційними системами з гарантованою якістю обслуговування на основі багатоінтерфейсності станції (mesh-мережі стандарту IEEE 802.11 a/b/g/n/e, MANET-мережі та ін.).

Стадія завершеності розробки: Виготовлено дослідний зразок

Опис розробки:
()
Дослідний зразок станції тропосферного і радіорелейного зв'язку створено на новітній мікроелектронній елементній базі MikroTik Router OS та приймально-передавального обладнання сантиметрового діапазону. Станція виконана у вигляді моноблоку та параболічної антени діаметром від 90 см до 2 м. До моноблоку входять: - модуль доступу (апаратна платформа Router Board); - радіочастотний блок, який, в свою чергу, включає підсилювач потужності передавального тракту та малошумлячий підсилювач приймального тракту.

Результати дослiджень
Потрібне доопрацювання

Можливість передачі за кордон:
Спільне доведення до промислового рівня

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: