технологии

ТРАНСФЕР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ЕНЕРГООЩАДНІ ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА МІКРОБІОЛОГІЧНИХ ПРЕПАРАТІВ


Призначення розробки: Мікробіологічні препарати призначено для профілактичних та лікувальних заходів при кишково-шлункових захворюваннях тварин та птиці.

Рекомендована область застосування: Сільське господарство.

Переваги перед аналогами: Переваги технологій: - препарати гранульовані; - вихід життєздатних клітин підвищений в порівнянні з порошковою формою; - технологія екологічно безпечна.

Стадія завершеності розробки: Впроваджено в виробництво

Техніко-економічний ефект: Ефективність: знижується захворювання тварин дисперсією на 15%; зберігається кількість молодняка на 20-29%; збільшується вага тварин на 8-15%; зростає яйценосність на 10-15%. При використанні азотобактерина приріст врожаю овочів на 15-23%; багаторічних трав на 15-18%. Окупність реалізованої технології - 1-1,5 роки.

Опис розробки:
()
Мікробіологічні препарати використовують в профілактичних та лікувальних цілях при шлунково-кишкових захворюваннях та розладах, для підвищення продуктивності, стимуляції росту та розвитку молодняка, силосування кормів, збільшення врожайності сільскогосподарських культур. Мікробіологічні препарати є альтернативою хімічним препаратам. Ринок - виробництво мікробіологічних препаратів в Україні в промислових умовах майже не ведеться (дані Держкомстату України). Потреба в препаратах мікробіологічного синтезу сягає десятків тисяч тонн. Сировиною Україна забезпечена. Інститут технічної теплофізики та Інститут мікробіології та вірусології ім. Д. Заболотного НАН України розробили технології та обладнання для виробництва препаратів на основі методів дисперсно-імпульсного вводу енергії (ДІВЕ). Апробація технології проведена в промислових умовах на Лотошинському БХЗ, господарствах Чернігівської області та ін.

Відомості про новизну розробки:
є патентів України -- 2 шт.

Можливість передачі за кордон:
Продаж патентів
Реалізація готової продукції

Фотодоповнення

Країна Україна

Для отримання додаткової інформації звертайтесь::
E-mail: gal@uintei.kiev.ua

або заповнити форму:
Назва органiзацiї :
Адреса :
Розрахунковий рахунок :
Банк :
МФО :
Код ОКПО :

Данi про керiвника наукової органiзацiї :
Прiзвище :
iм'я :
По-батьковi :
Вчена ступiнь, наукове звання :
Телефон :
Факс :
E-mail :
Пропозицiї щодо спiвробiтництва (сумiсне патентування, сумiсне пiдприємство, продаж готового продукту, iнше) :
Країна: