Інформація для користувачів

 

До складу системи АСФІМІР входять бази даних, використання яких дозволяє забезпечити інформаційний супровід процесу трансферу технологій. Три з них – «Інноваційні технології та розробки», «Інвестиційні проекти» і «Технологічні замовлення» – мають вихід до Інтернету. Інші бази локальної конфігурації і доступ до них можливий через адміністратора системи за вашими заявками і запитами.

Для швидкого пошуку технології, яка вас цікавить, зверніться до ПОШУКОВОЇ СИСТЕМИ бази «Інноваційні технології та розробки» і наберіть ключове слово або сполучення слів.

Для пошуку проекту в базі «Інвестиційні проекти» з метою інвестування зверніться до ПОШУКОВОЇ СИСТЕМИ цієї бази й наберіть ключове слово або сполучення слів.

Якщо Ви бажаєте розмістити інформацію про свої розробки й проекти в наших базах або замовити для себе нову розробку / технологію, зверніться, будь ласка, на закладку «Безоплатні послуги» у базу, яка Вас цікавить, і заповніть відповідний бланк-заявку і надішліть його на нашу адресу.

Якщо Вам необхідно знайти інвестора, експерта, партнера згідно зі своїм науковим напрямом або ж Ви зацікавлені в просуванні своїх розробок на ринок, звертайтеся, будь ласка, на закладку «Платні послуги» у розділ, який Вас цікавить. Заповнені бланки-заявки направляйте за зазначеною адресою, попередньо ознайомившись з умовами надання платних послуг.

 

 

З питаннями, пропозиціями, побажаннями, будь ласка, звертайтеся за адресою:

e-maileem@uintei.kiev.ua

тел. +3 8 (044) 521-00-47

факс +3 8 (044) 521-00-33