Новини


НАУКОВА ТА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ЕКСПЕРТИЗА   ЗАМОВНИКАМ ЕКСПЕРТИЗИ   ЕКСПЕРТАМ   НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

03.04.2017

В УкрІНТЕІ відбувся науковий семінар: «Створення автоматизованої інформаційної системи організації і проведення наукової та науково-технічної експертизи: КАІС «Експертиза»», на якому було представлено основні розділи технічного завдання.
Створення такої системи обумовлене прагненням збільшити продуктивність процесу організації і проведення наукової та науково-технічної експертизи в Україні за рахунок прийняття оптимальних та раціональних управлінських рішень в сфері організації та проведення експертизи.
КАІС «Експертиза» дозволяє формувати реєстр експертів, взаємодіяти з замовниками експертизи та її організаторами, обмінюватись документами та інформацією за допомогою мережі Інтернет, обробляти, розподіляти, зберігати і захищати бази даних й персональні дані користувачів, генерувати статистичні дані по визначеним критеріям.
01.03.2017

На виконання Наказу від 17.01.2017 року «Про питання удосконалення процесу експертизи в УкрІНТЕІ», було проведено круглий стіл, на якому начальником відділу інформаційного забезпечення експертної діяльності Засанською С.В. було представлено презентацію Концепції автоматизованої інформаційної системи організації та проведення наукової і науково-технічної експертизи. В ході обговорення основних положень концепції було прийнято робочу назву пропонованої системи: КАІС «Експертиза».
Визначено за доцільне розробку технічного завдання на створення пропонованої системи.
 

 
FACEBOOK
Про УкрІНТЕІ
Контактна інформація

УкрІНТЕІ

Адреса: 03150, м. Київ вул. Антоновича, 180

Тел. +38 (044) 521-00-10, 521-09-73, Факс (044) 528-25-41

E-mail:uintei@uintei.kiev.ua

 
COPYRIGHT © 2018 УкрІНТЕІ