Візит української делегації від УкрІНТЕІ

до Республіканського центру трансферу технологій (Мінськ, Республіка Білорусь)


У рамках виконання спільного проекту «Побудова українсько-білоруського сегменту інформаційно-технологічної платформи трансферу технологій колективного використання на базі автоматизованих систем формування ресурсів УкрІНТЕІ і РЦТТ» (Договір № М/192-2017 від 26.09.17 р.) в період з 14 по 17 листопада 2017 р. делегація Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації у складі в. о. директора Володимира Камишина, завідувача сектором формування інноваційних ресурсів і трансферу технологій Олени Михальченкової і старшого наукового співробітника сектора формування інноваційних ресурсів і трансферу технологій Ірини Баланчук з робочим візитом відвідала Республіканський центр трансферу технологій (РЦТТ) у м. Мінськ, Республіка Білорусь.

Від Республіки Білорусь на зустрічі були присутні: директор Центру системного аналізу і стратегічних досліджень НАН Білорусі Валерій Гончаров, директор Республіканського центру трансферу технологій Олександр Успенський і начальник відділу маркетингу РЦТТ Віталій Кузьмін.


Володимир Камишин, Віталій Кузьмін, Олена Михальченкова, Ірина Баланчук, Олександр Успенський

Мета візиту – розробка рекомендацій и створення інструментів, спрямованих на зміцнення міжнародного співробітництва з розробки єдиної Автоматизованої системи інформаційної підтримки трансферу технологій, просування проектів комерціалізації через мережі УкрІНТЕІ, РЦТТ і зарубіжні мережі трансферу технологій, пошук джерел фінансування проектів комерціалізації, експертизи проектів комерціалізації технологій, пошук вітчизняних та зарубіжних, в першу чергу, європейських партнерів и участь в бізнес- і технологічній кооперації на Європейській арені.


Ділова зустріч. Володимир Камишин, Віталій Кузьмін, Олександр Успенський

Під час візиту українська делегація взяла участь у «круглому столі», де було представлено робочу версію спільного українсько-білоруського інформаційного ресурсу Міждержавної інформаційно-технологічної платформи трансферу технологій колективного користування та розроблено технологію по створенню мережевої системи інформаційного забезпечення трансферу технологій на базі інформаційних ресурсів РЦТТ і УкрІНТЕІ; інтернет-адреса сервісу - http://technology.ukrintei.ua/.

Також представники УкрІНТЕІ взяли участь у роботі XVI Міжнародної конференції «Розвиток інформатизації та державної системи науково-технічної інформації« (РІНТІ-2017), де з вітальним словом виступив в.о. директора УкрІНТЕІ Володимир Камишин (доповідь учасників делегації на тему «Шляхи підвищення ефективності роботи міждержавних мережевих груп при виконанні інноваційних проектів» представлено в Матеріалах конференції від 16 листопада 2017 г.)


Володимир Камишин на конференції «РІНТІ-2017»

Українська делегація була ознайомлена з актуальними здобутками науково-технічної думки Республіки Білорусь (наукова виставка НАН Білорусі «Достижения отечественной науки – производству»).

У рамках офіційної зустрічі було підписано Угоду про співробітництво у сфері трансферу технологій між РЦТТ і УкрІНТЕІ. Угодою, зокрема, передбачається розвиток і вдосконалення інфраструктури і законодавства в області трансферу технологій; створення і підтримка інформаційних баз даних, що обслуговують клієнтів технологічного трансферу обох країн; надання сприяння членам і партнерам мережі в просуванні інноваційних проектів/технологій; сприяння міжнародному науково-технічному співробітництву в інноваційній сфері.

ФОТОЗВІТ


 

 
FACEBOOK
Про УкрІНТЕІ
Контактна інформація

УкрІНТЕІ

Адреса: 03150, м. Київ вул. Антоновича, 180

Тел. +38 (044) 521-00-10, 521-09-73, Факс (044) 528-25-41

E-mail:uintei@uintei.kiev.ua

 
COPYRIGHT © 2018 УкрІНТЕІ